fot. Maciej Chomik

Great September: jest line-up i jest lament, bo Szczyl pokrywa się z Ralphem Kaminskim


06 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Great September odbędzie się w Łodzi już za dwa tygodnie, a organizatorzy właśnie podzielili się line-upem. W koncertowej rozpisce jest ciut ciasno.

Great September po raz pierwszy w październiku

Wielki debiut zakończył się delikatnym poślizgiem, lecz to za mało, żeby postawić kreskę na Great September Showcase Festival & Conference. Wydarzenie odbędzie się tak, jak było to w planach – już za nieco ponad dwa tygodnie w Łodzi będzie miało miejsce blisko sto koncertów. W kilkunastu klubach w całym mieście wystąpią artyści i artystki z całej Polski.

Oprócz tego należycie zaopiekowana została również część panelowa: w trakcie imprezy odbędzie się kilka prelekcji dotyczących m.in. wizerunku artysty, promocji marki, rynku koncertowego czy powiązania branży muzycznej i technologii.

W weekend 20-22 października cała branża zjedzie się do Łodzi: na koncerty, imprezy i networking. Great September to festiwal, który po pierwsze promuje debiutujących, niezależnych artystów, a po drugie sprzyja zawieraniu nowych znajomości oraz łapaniu kontaktów.

Przeczytaj: Great September ogłasza kolejnych artystów – nazwiska małe i duże

great September 2022 line-up
fot. materiały prasowe

Line-up typu: kosmicznie gęsty

Zmieszczenie blisko stu koncertów w trzech dniach (przy czym koncerty odbywają się od godziny 18:00) na bank wymagało niezłej gimnastyki. I tak należało się nastawiać, że jakieś występy będą się pokrywać. Nie da się inaczej, skoro skład Great September 2022 liczy sobie tak wielu artystów, zarówno tych z pierwszej ligi polskiej muzyki, jak i wartych uwagi debiutantów.

Schody zaczynają się już pierwszego dnia, kiedy to Ralph Kaminski pokrywa się ze Szczylem, a dalej wcale nie jest lepiej. Wybory, wybory, wybory. Zwykle mniejsze festiwale dawały ten komfort, że traciło się niewiele – tym razem każda decyzja będzie padała kosztem czegoś.

Dokładny line-up możecie sprawdzić na stronie greatseptember.pl

Great September odbędzie się w Łodzi już za dwa tygodnie, a organizatorzy właśnie podzielili się line-upem. W koncertowej rozpisce jest ciut ciasno. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →