kadr z klipu do utworu „Planeta i ja" Ralpha Kaminskiego

Great September, ale to Great October. Impreza przeniesiona


02 września 2022

Podziel się newsem:

Great September nie odbędzie się we wrześniu. Organizatorzy przenieśli imprezę. Na kiedy? I co z line-upem. Sprawdźcie oświadczenie

Wrzesień w październiku?

Tego się nie spodziewaliśmy. Organizatorzy Great September poinformowali, że impreza nie odbędzie się w pierwotnie planowanym terminie 15-17 września, a ponad miesiąc później. Jak możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu:

Drodzy Przyjaciele, w organizacji pierwszej edycji festiwalu Great September bardziej zależy nam na tym, żeby był great niż żeby to za wszelką cenę był September. Niestety z powodów od nas niezależnych, nie możemy się spotkać w planowanym terminie, ale Great September tej jesieni w Łodzi na pewno się odbędzie – kilka tygodni później.

Znamy już nową datę festiwalu – to 20-22 października br. Zakupione przez Was bilety oczywiście zachowują ważność w tym terminie, nie musicie w żaden sposób ich uaktualniać czy zmieniać. Jeśli jednak ktoś ma już w październiku inne plany i zechce zwrócić wejściówki, oczywiście rozumiemy, choć bardzo żałujemy, że się nie zobaczymy. Prosimy skontaktujcie się z bileterią, w której dokonaliście zakupu.

Dziękujemy za Wasze zainteresowanie i wsparcie, liczymy na to, że zobaczymy się lada chwila w pełnym gronie – zarówno po stronie artystów, jak i fanów. Kolejne szczegóły podamy niebawem, ale to, co najważniejsze już wiecie: Great September Showcase Festival & Conference będzie najważniejszym w tym sezonie spotkaniem polskiej sceny muzycznej.

Brakuje jedynie odpowiedzi na pytanie: co z line-upem? Czy wszyscy zapowiadani artyści będą mogli wystąpić w nowym terminie? Dowiemy się tego prawdopodobnie w najbliższym czasie.

Ralph Kaminski – Planeta i ja

Gwiazdorski line-up Great September

A rzeczony line-up miał być iście gwiazdorski. Największe gwiazdy polskiej muzyki w wielogatunkowym składzie, jaki ciężko zobaczyć gdziekolwiek indziej. Wśród Great September znajdują się uznane gwiazdy m.in. Ralph Kaminski, Daria Zawiałow, ale też postacie przebijające się do świadomości słuchaczy takie jak Ania Leon czy Rubens. Podobnie sprawa wygląda w przypadku rapu. Choć gwiazdy Szczyla i Kinnego Zimmera świecą w oczywisty sposób, warto dać się zaskoczyć takim artystom jak Barto Katt czy asthma. Fani cięższych brzmień także znajdą coś dla siebie za sprawą WalusiaKraksyKryzysa czy Jerzyka Krzyżyka. Szykuje się prawdziwe święto muzyki!

Great September nie odbędzie się we wrześniu. Organizatorzy przenieśli imprezę. Na kiedy? I co z line-upem. Sprawdźcie oświadczenie Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →