fot. Maciej Chomik

Great September z kolejnym ogłoszeniem – ale będzie showcase!

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy festiwal showcaseowy na mapie Polski rośnie w siłę. Sprawdźcie najnowsze ogłoszenie od Great September – kto wystąpi na koniec lata w Łodzi?

Artur Rojek i Łukasz Minta łączą siły w nowej inicjatywie

Kiedy polskie festiwale showcase’owe zaczęły zawodzić i została po nich jedynie niezapełniona luka, wtedy pojawili się oni — Artur Rojek i Łukasz Minta. Ten pierwszy — koordynator największego i najpopularniejszego festiwalu alternatywnego nad Wisłą — OFF Festival; drugi — twórca oraz pomysłodawca poznańskiego Spring Breaka. Zdaje się, że razem mogliby mieć wszystko i chyba tak właśnie będzie.

Zobacz również: Artur Rojek – OFF Festival nie wystarcza. Great September to nowy showcase na mapie Polski

O nadchodzącym Great September nieoficjalnie mówi się jako o następny sławiennego Spring Breaka. Patrząc na wciąż rosnący, a już zachwycający line-up wydarzenia, faktycznie można poczuć klimat poznańskiego showcase’u. Zwłaszcza jeśli przyjrzymy się bliżej najnowszemu ogłoszeniu imprezy!

Artur Rojek Great September
fot. materiały prasowe

Great September 2022 z kolejnym rzutem artystów!

Drugi rzut artystów, którzy wystąpią na festiwalu Great September 2022, jawi się niezwykle imponująco. Nie zabrakło w nim tak zwanego headlinera — organizatorzy postanowili osadzić w tej roli Ralpha Kaminskiego. Showcase to jednak przede wszystkim przestrzeń do odkrywania zupełnie nowych brzmień i o to organizatorzy Great September zadbali z pieczołowitą dokładnością. Do line-upu wydarzenia dołączają bowiem: Rubens, Marie, Michał Anioł, Kuba Dąbrowski, Patryk Pietrzak, Wolska, midsommar, Faustyna Maciejczuk, Dawid Grzelak, Guest Julka, Eurodanek, Kwiaty, Dawid Tyszkowski, Ola Poskrop, Lia Sky, Chair, Róża oraz Ikarus Feel.

Oprócz tego na festiwalu wystąpią również wcześniej ogłoszeni artyści w składzie: bracia Kacperczyk, Szczyl, waluśkraksakryzys, Frank Leen, Jakub Skorupa, Oysterboy, Franek Warzywa & Młody Budda, Jann, OvE, Zespół Sztylety i Czechoslovakia, a kolejne ogłoszenia wciąż przed nami!

Zobacz również: Great September z pierwszym ogłoszeniem. To serio będzie wrzesień na tłusto

Great September – gdzie i kiedy odbędzie się festiwal?

Great September Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 15-17 września 2022 roku w klubach i miejscach kulturalnych w Łodzi. Nie może Was tam zabraknąć!

Great September 2022 Showcase Ralph Kaminski
Great September 2022

Nowy festiwal showcaseowy na mapie Polski rośnie w siłę. Sprawdźcie najnowsze ogłoszenie od Great September – kto wystąpi na koniec lata w Łodzi? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →