fot. materiały prasowe

Great September z pierwszym ogłoszeniem. To serio będzie wrzesień na tłusto


13 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Great September właśnie ogłosił pierwszych wykonawców, którzy wystąpią na wrześniowym festiwalu showcase’owym w Łodzi. Line-up już w początkowej fazie budzi ogromne wrażenie.

Great September – showcase w pełnym wymiarze

Covidowe czasy pokrzyżowały plany artystów, festiwalowych gigantów, ale również i mniejszych eventów, których – odżałować nie można. Showcase, który jest chyba moją ulubioną festiwalową formą, nieco przygasł podczas pandemii, lecz nic nie jest stracone. Ten gatunek muzycznych imprez powoli się odradza – mamy już za sobą pierwszą edycję trójmiejskiego SEA YOU, a we wrześniu koncertowych wyjadaczy czeka debiutancka odsłona Great September, festiwalu, za którym stoją Artur Rojek i Łukasz Minta.

Te nazwiska zarazem napawają nadzieją, jak i spokojem – na czele z nimi, wydarzenie po prostu musi się udać. Nowy festiwal showcase’owy na mapie Polski odbędzie się w dniach 15-17 września w Łodzi. Zgodnie z zasadami i tradycją tego rodzaju eventu, koncerty artystów będą odbywać się w różnych klubach i lokalach w całym mieście, by umożliwić festiwalowiczom zarówno eksplorację muzyki i nowych brzmień, jak i nieznanych dotąd miejscówek.

Great September to festiwal showcase’owy, co oznacza bardzo wiele – w naszym przypadku występy kilkudziesięciu artystów w różnych lokalizacjach. Niektóre z nich odbywają się w tym samym czasie, ale każdy może sam ułożyć sobie plan poruszania się po festiwalu, by zobaczyć i usłyszeć to, co interesuje go najbardziej. A warto się nachodzić, bo Great September to unikalna okazja, by w małym klubie zobaczyć z bliska artystów, którzy za rok albo dwa występować będą już tylko na wielkich scenach hal i letnich festiwali.

– czytamy w informacji prasowej

Przeczytaj: Artur Rojek – OFF Festival nie wystarcza. Great September to nowy showcase na mapie Polski

Artur Rojek Great September
fot. materiały prasowe

Great September – the greatest line-up

Na pierwszy strzał idzie jedenaście nazwisk i przyznaję, że wytoczono ciężką artylerię. W line-upie Great September znaleźli się jak na razie praktycznie sami debiutanci plus parę nazwisk działających sobie w branży od dawna, lecz nie w pierwszym szeregu. Showcase zakłada poznawanie artystów, gatunków, wymianę doświadczeń i mimo tego, że znam większość z ogłoszonych nazwisk i zespołów, tak, serio przyznaję, że ten skład jest mocarny i dla większości, raczej nieznany w pełni, czy nawet i w sześćdziesięciu procentach.

Na wrześniowym festiwalu w Łodzi wystąpią: Szczyl, Kacperczyk, WaluśKraksaKryzys, Frank Leen, Jann, Jakub Skorupa, Oysterboy, Franek Warzywa & Młody Budda, Ove, Zespół Sztylety oraz Czechoslovakia.

Co sądzicie o takim składzie? Pamiętajcie przy tym – to dopiero pierwsze ogłoszenie showcase’u!

great septmeber line-up
fot. materiały prasowe

Great September – 15-17 września – Łódź – bilety

Festiwal odbędzie się w dniach 15-17 września w Łodzi. Bilety na wydarzenie są dostępne w sprzedaży od 30 marca. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia.

Great September właśnie ogłosił pierwszych wykonawców, którzy wystąpią na wrześniowym festiwalu showcase’owym w Łodzi. Line-up już w początkowej fazie budzi ogromne wrażenie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →