fot. Karolina Jackowska

Great September – jeśli nie znasz, to poznasz. Nowi artyści w line-upie


18 maja 2022

Podziel się newsem:

Great September 2022, pierwsza edycja nowego showcase’owego festiwalu, rozkręca się na dobre. Do line-upu festiwalu właśnie dołączyły nowe gwiazdy. Sprawdź!

Great September – jak robić showcase, to tylko taki

We wrześniu Łódź przemieni się na kilka dni w polską stolicę muzyki. W mieście odbędzie się pierwsza edycja Great September Showcase Festival & Conference pod kuratelą Artura Rojka i Łukasza Minty. Poznawanie nowych artystów będzie przeplatać się z okołobranżowymi warsztatami oraz eksploracją miasta, ale nie oszukujmy się – najważniejsza w tym pozostaje muzyka.

Line-up już do tej pory wydawał się satysfakcjonujący, a organizatorzy sukcesywnie dolewają oliwy do ognia. W swoim kolejnym ogłoszeniu zapowiedzieli, że w Łodzi wystąpi siedemnastu nowych artystów. Kto zatem zasilił skład festiwalu?

Great September – line-up jak ze snu

Showcase działa na prostych zasadach: jeśli nie znasz, to poznasz. I najlepiej z takim nastawieniem wybrać się na festiwal, licząc na jak najwięcej nowych wrażeń i doświadczeń. Do września jeszcze daleko, tymczasem do grona artystów, którzy wystąpią podczas wydarzenia, dołączyli: Julia Wieniawa, Wiktor Dyduła, Stanislavv, Ignacy, Luna, Heima, ATLVNTA, Kamil Hussein, Martin Lange, Jad, The Small Town Kids, Pavement Pizza, Klawo, Sophie Szklarska, Król Słońce, Franio Mucha oraz Duchy.

great september showcase line-up
fot. materiały prasowe

Do tej pory nowy showcase na mapie Polski zaprezentował dwa obszerne rzuty artystów. Obszerne liczbowo oraz gatunkowo: od popu poprzez rap, punk rock i elektronikę. Już we wrześniu w Łodzi wystąpią: Ralph Kaminski, RubensMarieMichał Anioł, Kuba Dąbrowski, Patryk Pietrzak, Wolska, midsommar, Faustyna MaciejczukDawid Grzelak, Guest Julka, Eurodanek, Kwiaty, Dawid Tyszkowski, Ola Poskrop, Lia Sky, Chair, Róża, Ikarus Feel, bracia KacperczykSzczylwaluśkraksakryzysFrank LeenJakub SkorupaOysterboy, Franek Warzywa & Młody Budda, Jann, OvE, Zespół Sztylety oraz Czechoslovakia.

To jednak wciąż nie koniec ogłoszeń Great September. Bądźcie na bieżąco i wyczekujcie kolejnych nazwisk. Być może waszych ulubionych artystów, być może – tych, którzy się nimi staną.

Artur Rojek Great September
fot. materiały prasowe

Great September – 15-17 września – Łódź – bilety

Festiwal odbędzie się w dniach 15-17 września w Łodzi. Bilety na wydarzenie są dostępne w sprzedaży od 30 marca. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia.

Great September 2022, pierwsza edycja nowego showcase’owego festiwalu, rozkręca się na dobre. Do line-upu festiwalu właśnie dołączyły nowe gwiazdy. Sprawdź! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →