fot. Helena Bromboszcz

OFF Festival prezentuje nam kolejną garść ogłoszeń


18 maja 2022

Podziel się newsem:

OFF Festival powraca do nas z kolejnymi ogłoszeniami. Kto dołączy do znanej nam już obsady, która ugości nas w Dolinie Trzech Stawów? Zobaczcie sami!

Porzućcie codzienność, wyrzeknijcie się ciszy, zatraćcie się w muzyce – tym przesłaniem Artur Rojek zapowiedział nam tegoroczny, 15. już OFF Festival w Katowicach.

Przeczytaj także: OFF Festival 2022 powraca z nowymi nazwiskami. Kto dołączy do line-upu?

OFF Festival
Mura Masa fot. JazzSoul

W wydarzeniu odbywającym się w dniach 5-7 sierpnia wezmą udział tacy artyści, jak: Iggy Pop, Bikini Kill, Yves Tumor & Its Band, Erika De Casier, Natalie Bergman, Yard Act, Mdou Moctar, The Armed, Pi’erre Bourne, Squid, Metronomy, Rina Sawayama, Molchat Doma, Q, Altın Gün, Dry Cleaning, DJ Seinfeld presents Mirrors: Live, Central Cee, $NOT, DIIV, Romy, Prospa, Arooj Aftab, Ela Minus, Lex Amor, Duchy, Papa Dance, Kacperczyk, WaluśKraksaKryzys, Shygirl, Alyona Alyona, MydMakaya, McCrave, Mura Masa, Bedoes, Jaubi Sofia Kourtesis i Crowns.

Przeczytaj także: Artur Rojek rusza w kolejną część trasy Bez końca

Do imprezy odbywającej się w Dolinie Trzech Stawów dołączają dziś kolejni muzycy. O kim mowa? Zobaczcie sami!

Nowi pula artystów na OFF Festivalu 2022

OFF Festival
fot. materiały prasowe

Jak więc widzicie, na festiwalu zagrają również: Amenra, czyli zespół lubujący się w brzmieniach doom metalu, który na koncertach potrafi wytworzyć aurę pradawnego rytuału; Charlotte Adigéry & Bolis Pupul, którzy zaserwują nam iście przebojowy materiał muzyki klubowej; asthma, będący międzypokoleniowym raperem z muzyką pełną zaczerpnięć z hip-hopu XX wieku; Gruzja, czyli zespół złożony ze skrajności i niebywałego entuzjazmu; a także Ćpaj Stajl, Lordofon, Jakub Skorupa, Midsommar, Frank Leen i wielu, wielu innych.

Jakub Skorupa – Koledzy, posłuchaj!

Gospodarzem festiwalu jest Miasto Katowice, sponsorem głównym – Perlage, sponsorem Sceny Leśnej – Rossmann, natomiast sponsorem Sceny Eksperymentalnej – BUH.

OFF Festival Katowice 2022 odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia, tradycyjnie w Dolinie Trzech Stawów. Trzydniowe karnety w cenie 419 zł bez pola namiotowego oraz w cenie 519 zł z polem namiotowym możecie już kupić na stronie: off-festival.pl. W sprzedaży dostępne są również bilety jednodniowe w cenie 229 zł. Karnety z 2020 i 2021 roku zachowują ważność.

OFF Festival powraca do nas z kolejnymi ogłoszeniami. Kto dołączy do znanej nam już obsady, która ugości nas w Dolinie Trzech Stawów? Zobaczcie sami! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →