fot. Szymon Rogiński

Artur Rojek rusza w kolejną część trasy „Bez końca”


05 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Artur Rojek podczas zeszłorocznej jesieni odwiedził z zespołem aż 17 polskich miast. Do tego wyniku doda kolejne 7 koncertów w ramach drugiej części trasy „Bez końca”.

Kameralność w parze z energicznością

Zeszłoroczne koncerty okryły się niesamowitą sławą. Do dziś na wielu relacjach z wydarzenia możemy przeczytać, że był to bardzo energiczny i pamiętny spektakl. Teraz jednak z kameralnych sal koncertowych przeniesiemy się do klubowych pomieszczeń, w których wybrzmi druga część trasy Bez końca.

Artur Rojek Great September
fot. Katarzyna Mieszawska

W 7 różnych miastach będziemy mieli okazje posłuchać solowego materiały Artura, a także jego utworów z repertuaru zespołu Myslovitz. Z pewnością nie zabraknie też premierowych piosenek, a także zupełnie nowych projektów.

Bilety na drugą część trasy Bez końca będą dostępne w sprzedaży od wtorku 5 kwietnia od godziny 10:00 na stronie: eBilet.pl.

Trasa Bez końca 2022:

  • 21 maja – Bielsko-Biała, RUDE BOY CLUB Bielsko-Biała
  • 22 maja – Rzeszów, Klub Pod Palmą
  • 29 maja – Poznań, TAMA
  • 5 czerwca – Warszawa, Klub Stodoła
  • 9 czerwca – Gdańsk, Klub B90
  • 11 czerwca – Kraków, Klub Kwadrat
  • 12 czerwca – Katowice, Królestwo Katowice

sanah w duecie z Arturem Rojkiem

Wśród koncertowych piosenek z pewnością nie zabraknie tej wydanej ostatnio z sanah, która podbija serwisy streamingowe. Utwór Tęsknię był bowiem kolejną muzyczną potrawą w nadchodzącej Uczcie wokalistki.

o tęsknocie piosnka.

– napisała pod utworem sanah

sanah i Artur Rojek – Tęsknię sobie, posłuchaj!

Piosenka ta dołączyła do innych premier promujących Ucztę wokalistki. Były to single Mamo tyś płakała w duecie z Igorem Herbutem, Szary Świat z Kwiatem Jabłoni, czy też Czesława z Natalią Grosiak z zespołu Mikromusic. Wczoraj swoją premierę miał kolejny utwór z albumu. W Baczyński (Pisz do mnie listy) obok sanah wystąpiła Ania Dąbrowska.

sanah i Ania Dąbrowska – Baczyński (Pisz do mnie listy), posłuchaj!

„Uczta” to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu. Zapraszam Was do swojego stołu – tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem moim!

– zapowiedziała artystka

Artur Rojek podczas zeszłorocznej jesieni odwiedził z zespołem aż 17 polskich miast. Do tego wyniku doda kolejne 7 koncertów w ramach drugiej części trasy „Bez końca”. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →