Fot. Michał Murawski, ishootmusic.eu

Artur Rojek pokazuje kulisy koncertów z trasy “Kundel”

Obserwuj nas na instagramie:

Przed ponownym powrotem na scenę, Artur Rojek podzielił się wideo podsumowującym jesienne koncerty z trasy promującej jego najnowszy album Kundel.

Artur Rojek wraca na scenę

Artur Rojek wraca do gry, dosłownie i w przenośni. Już za kilka dni artysta wznowi swoją trasę koncertową promującą jego najnowszy album Kundel, wydany ponad rok temu. Zanim jednak to, Artur Rojek przygotował dla swoich fanów małą niespodziankę, która wyostrzy apetyty na te występy.

Zobacz również: Artur Rojek w sidłach electro-popu – recenzja albumu „Kundel”

Artur Rojek Kundel koncerty
Artur Rojek, fot. Michał Murawski, ishootmusic.eu

Koncerty Artura Rojka od kuchni

Artysta podzielił się bowiem koncertowym wykonaniem utworu W nikogo nie wierzę tak jak w Ciebie, któremu towarzyszy wyjątkowy teledysk złożony z materiałów wideo zarejestrowanych podczas koncertów z jesiennej odsłony trasy Kundel we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki oraz katowickim NOSPR.

W klipie obserwujemy nie tylko sceniczne poczynania Artura Rojka i jego zespołu, ale także wiele zakulisowych smaczków, przedstawiających przygotowania muzyków do wyjścia na scenę, czy relacje z życia w trasie. Zobaczcie!

Uwielbiam grać na żywo. Scena i bezpośredni kontakt z Wami to emocje nie do zastąpienia.
Dlatego bardzo się cieszę, że powoli wracamy do tych spotkań.
Przygotowaliśmy dla Was specjalne video z jesiennej trasy, gdzie staraliśmy się pokazać chociaż trochę tego, co dzieje się podczas koncertów.
Mam nadzieję, że wzruszycie się tak samo jak ja, gdy będziecie to oglądać.

Artur Rojek – W nikogo nie wierzę tak jak w Ciebie (live)

Artur Rojek – koncerty. Sprawdź, gdzie artysta zagra w najbliższym czasie!

Artur Rojek wznowi swoją trasę koncertową, promującą album Kundel już w najbliższy weekend, dokładnie w sobotę, 29 maja, koncertem w krakowskim ICE Congress Centre. Sprawdźcie kolejne przystanki tej trasy, na którą możecie jeszcze zdobyć ostatnie bilety. Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji, aby zobaczyć na żywo nową odsłonę tańczącego Rojka!

  • 29 maja – Kraków, ICE Congress Centre
  • 1 czerwca – Warszawa, COS Torwar
  • 5 czerwca – Koszalin, Filharmonia Koszalińska
  • 6 czerwca – Szczecin, Filharmonia im. Karłowicza
  • 13 czerwca – Rybnik, Teatr Ziemii Rybnickiej
  • 2 lipca – Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia
  • 3 lipca – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
Artur Rojek Kundel koncerty
Artur Rojek – koncerty 2021

Przed ponownym powrotem na scenę, Artur Rojek podzielił się wideo podsumowującym jesienne koncerty z trasy promującej jego najnowszy album Kundel. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Artur Rojek […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →