Artur Rojek prezentuje nowy singiel z nadchodzącego albumu – „Kundel”

Podziel się newsem:

Artur Rojek odsłania kolejne karty swojego nadchodzącego albumu Kundel. Posłuchajcie najnowszego singla Bez Końca!

Reklama

Premiera nowego albumu Artura Rojak już za chwilę

Kundel to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier od lat, która ziści się już za chwilę. Drugi solowy album Artura Rojka, byłego lidera grupy Myslovitz, ukaże się 13 marca. Płytę zapowiadał dotychczas singiel Sportowe Życie, który wywołał żywą dyskusję na temat tego, jakie będzie nadchodzące wydawnictwo Artura Rojka.

Nowy singiel od Artura Rojka – Bez Końca, zobacz teledysk

Niezależnie od tego jak bardzo spodobało Wam się (lub nie) Sportowe Życie – jeśli jesteście fanami wcześniejszych działań solowych Artura, z pewnością polubicie kolejny singiel zapowiadający album KundelBez Końca.

Tym razem artysta o wiele bardziej zahacza o klimat swojego debiutanckiego albumu Składam się z ciągłych powtórzeń. Bez Końca to nowoczesne, taneczne rozwiązania muzyczne, w których dominuje elektronika. Wyczuwa się jednak w tym wszystkim charakterystyczny dla Rojka klimat dostojności i elegancji.

Nowa, taneczna odsłona Artura Rojka – sprawdź ją na koncertach

Z pewnością jednak na nadchodzących koncertach wokalisty nie zabraknie tanecznych pląsów. Muzyk przy okazji drugiego albumu wychodzi z raczej poważnej dotychczas roli i urozmaica swoje występy ekstrawertycznymi układami choreograficznymi, czego przedsmak mogliśmy zobaczyć chociażby podczas tegorocznej gali wręczenia Bestsellerów Empiku, gdzie Rojek zaprezentował przedpremierowo właśnie utwór Bez Końca.

Nie przegapcie zatem okazji, żeby potańczyć wspólnie z Arturem podczas jego zbliżającej się trasy koncertowej promującej album Kundel! Sprawdźcie, gdzie zagra.

Artur Rojek koncerty

Artur Rojek odsłania kolejne karty swojego nadchodzącego albumu Kundel. Posłuchajcie najnowszego singla Bez Końca! Premiera nowego albumu Artura Rojak już za chwilę Kundel to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier od lat, która ziści się już za chwilę. Drugi solowy album Artura Rojka, byłego lidera grupy Myslovitz, ukaże się 13 marca. Płytę zapowiadał dotychczas singiel Sportowe […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.