Artur Rojek z pierwszą zapowiedzią nowego albumu. Posłuchajcie utworu „Sportowe życie”


10 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Artur Rojek zaprezentował dziś pierwszy singiel, który znajdzie się na jego najnowszej płycie. Posłuchajcie utworu Sportowe życie.

Reklama

Artur Rojek powraca z nową płytą

Artur Rojek powraca. Po sześcioletniej wydawniczej przerwie, artysta zapowiedział nowy album o tytule Kundel, który ukaże się wiosną 2020 roku nakładem wytwórni Kayax.

Za brzmienie nowego albumu odpowiedzialny jest Bartosz Dziedzic, natomiast w warstwie lirycznej Rojka wsparł Radek Łukasiewicz (znany chociażby z duetu Bisz/Radex).

Dziś pojawiła się pierwsza zapowiedź nowego albumu Artura Rojka – utwór Sportowe życie. Towarzyszy mu wyjątkowy teledysk w reżyserii Michała Marczaka (Fuck forest, Wszystkie nieprzespane noce).

Od początku pomysł na album był taki, że nagrywamy płytę bardziej popową i lirycznie mniej introwertyczną, niż poprzednia. W piosence Sportowe życie nie ma charakterystycznego podziału na zwrotkę i refren, ale dzięki temu jej popowość jest mniej standardowa. W pewnym sensie historia, o której tutaj śpiewam, spina tematy poruszane na całej płycie. Doceń to co masz, i przyznaj, że tak naprawdę jesteś prostszy, niż Ci się wydaje. To w niczym Ci nie ujmuje

Piosence towarzyszy wyjątkowy teledysk w reżyserii Michała Marczaka (Fuck forest, Wszystkie nieprzespane noce). Zobaczcie:

Artur Rojek – Sportowe życie

Artur Rojek – trasa koncertowa 2020

Wraz z zapowiedzią nowego albumu, Artur Rojek ogłosił również trasę koncertową, która obejmie kilkanaście koncertów w całej Polsce. Pełną rozpiskę dat i miejsc, w których będzie można usłyszeć go na żywo znajdziecie tutaj.

Artur Rojek zaprezentował dziś pierwszy singiel, który znajdzie się na jego najnowszej płycie. Posłuchajcie utworu Sportowe życie. Artur Rojek powraca z nową płytą Artur Rojek powraca. Po sześcioletniej wydawniczej przerwie, artysta zapowiedział nowy album o tytule Kundel, który ukaże się wiosną 2020 roku nakładem wytwórni Kayax. Za brzmienie nowego albumu odpowiedzialny jest Bartosz Dziedzic, natomiast […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.