fot. Jacek Kołodziejski

Dawid Podsiadło i dziewięciu koncertowych gości. Kto razem z nim zagra na stadionach?


27 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Dawid Podsiadło wkrótce zagra wyczekiwane przez fanów stadionowe koncerty. Na największych scenach w Chorzowie, Gdańsku oraz Wrocławiu wraz z artystą pojawią się specjalni goście.

Reunion dwóch edycji Męskiego Grania. I nie tylko

Sezon koncertowy ruszył już na pełnej i jeśli ktoś miał wątpliwości, czy w tym roku festiwale i największe zapowiedziane występy się odbędą, to spokojnie może się już o to nie martwić. Terminy są napięte, zagraniczni goście spływają do Polski, nasi artyści wyprzedają kluby, więc pora i na Dawida Podsiadło, by w końcu zagrał swoje potrójne, wyczekiwane show. Trzy stadiony to nie byle co, biletów coraz mniej, a z racji, że daty zbliżają się nieubłaganie, artysta postanowiła ujawnić część niespodzianek, jakie szykuje dla swoich fanów.

Po pierwsze – można się domyślać, że setlista nie będzie złożona tylko i wyłącznie z utworów z Małomiasteczkowego + kilku największych hitów z wcześniejszych płyt wokalisty. Dawid wyraził się jasno: idzie nowe, a skoro kolejny album jest już czymś więcej niż odległym planem, to nieopublikowane piosenki na sto procent zabrzmią przedpremierowo w Gdańsku, Wrocławiu i Chorzowie.

Ale to jeszcze nie wszystko. Na swoich social mediach artysta poinformował, że razem z nim na wszystkich koncertach wystąpią specjalni goście. W tym pełny skład Orkiestry Męskiego Grania i to z dwóch edycji – 2018 oraz 2021. Zapowiada się lepiej niż dobrze!

Już niedługo spotkamy się na koncertach zwanych koncertami stadionowymi. Długo na to czekaliśmy i w końcu będą. Są tuż za rogiem. A jako że skromni z nas artyści, postanowiliśmy wymyślić wiele sposobów, by ten czas oczekiwania jakoś Wam osłodzić. Ale wszystkie atrakcje wsadziliśmy w sam koncert w sumie. Więc sam czas oczekiwania nie był zbyt słodki. Hmm. Ok. W każdym razie jednym ze wspaniałych pomysłów jakie mamy, które mają sprawić żebyście się uśmiechali szeroko są zaproszeni na te nasze stadionowe koncerty goście. Goście są wspaniali i możecie się o tym przekonać patrząc na naszą piękną grafikę, na której to Ci wspaniali goście są wypisani.

Przeczytaj: Dawid Podsiadło i jego zagraniczne, festiwalowe duety

Dawid Podsiadło koncerty goście stadion
fot. materiały prasowe

Uczta, ale to Dawid Podsiadło Edition

W tym sezonie to sanah zaskoczyła trasą organizowaną z takim rozmachem i oszołamiającą liczbą gości. Dawid Podsiadło postanowił zrobić podobnie i… już wkrótce, na trzech koncertach, jego fanów czeka ogromna niespodzianka. Wykonania live razem z zaproszonymi gośćmi nie zdarzają się codziennie, a na pewno nie w takiej skali. Z tego miejsca przyznam, że choć mój entuzjazm co do owych koncertów jakby się wypalił, to po tej informacji ekscytacja faktycznie skoczyła. Zdecydowanie jest na co czekać!

Kto gdzie będzie kiedy?! To już słodka tajemnica, ale gwarantuję, że pojawienie się każdego z tych wspaniałych artystów na scenie zapewni nam wszystkim chwile wyjątkowe.

Są jeszcze ostatnie bilety na koncerty.

Widzimy i słyszymy się już niedługo. Ściskam! 

– napisał artysta na swoich social mediach.

Kto z was wybiera się na koncert? A może – koncerty?

Dawid Podsiadło wkrótce zagra wyczekiwane przez fanów stadionowe koncerty. Na największych scenach w Chorzowie, Gdańsku oraz Wrocławiu wraz z artystą pojawią się specjalni goście. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →