fot. via YouTube Harry Styles | Jacek Kołodziejski

Harry Styles słucha Dawida Podsiadło i są na to dowody


11 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Harry Styles promuje swój nadchodzący album utworem As It Was, w którym… słychać niepodważalne inspiracje Dawidem Podsiadło.

Harry Styles i inspiracje z zagranicy

Ok, to trzeba przyznać już na starcie, Harry Styles jest obecnie największą gwiazdą popu na świecie. Jego trasa koncertowa wyprzedała się na pniu, dołączył do grona artystów, którzy całkowicie wypełnili Wembley (a nie jest ich wcale aż tak wielu), a najnowszy singiel z nadchodzącego albumu Harry’s House ma już ponad sto milionów odtworzeń na Spotify. As It Was dobiło do tego wyniku błyskawicznie. Piosence zajęło to jedenaście dni, co zarazem jest najlepszym czasowym wynikiem solowego artysty. Ja tam zamówiłam już swój preorder płyty, a Wy?

As It Was odeszło od czysto popowego nurtu, w jakim utrzymuje się krążek Fine Line. W gruncie rzeczy brzmi jak Twój ulubiony niszowy (no, średnio znany) alternatywny artysta. Jasne, że gra na pewnych schematach, które w muzyce popularnej są i będą się powtarzać, lecz jednocześnie tchnie czymś nowym i takim… nieśpiesznym. Comfort piosenka i to nie z rodzaju guilty pleasures, tylko taka włączana na ciężki poranek i jeszcze cięższy wieczór. A z drugiej strony? Także na czas, gdy energii jest aż za dużo i trzeba ją jakoś zrzucić, na przykład tańcząc przy robieniu śniadania. Wszyscy tak czasem robią, nawet jeśli nie chcą się przyznać.

Wracając jednak do komfortu, As It Was jest pełne tropów, które będą jakby znajome dla polskich fanów. Niedaleko pada jabłko od jabłoni, a niedaleko Harry’ego Stylesa stoi Dawid Podsiadło.

Bądź na bieżąco: Sprawdź najnowsze newsy o Harrym Stylesie

Harry Styles Dawid Podsiadło As It Was
via Facebook

Harry Styles x Dawid Podsiadło, to ma prawo się wydarzyć (powinno)

Jeśli to nie zapowiedź collabu, to już nie wiem co. Obaj artyści są reprezentowani przez Sony, a branża tak naprawdę wcale duża nie jest. Po nitce do kłębka, od jednego nazwiska do drugiego i już. Myślicie, że to nieprawdopodobne, by Harry Styles znał twórczość Dawida Podsiadło? Jeśli tak, to raz jeszcze przesłuchajcie sobie As It Was. Ze wzmożoną uwagą od 2:04 do 2:16.

Harry Styles – As It Was (Official Video)

I co? Era Małomiasteczkowa is calling, a gdy raz się to usłyszało, odsłyszeć się nie da. Co powiecie na taki duet? Podobieństwa są, chemia – na pewno by była. Soł, czekamy na wspólny numer – oby jak najszybciej!

@kara_di Małomiasteczkowe chłopaki. #harrystyles #asitwas #podsiadło #dylanwishop #dawidpodsiadło #małomiasteczkowy #asitwasharrystyles ♬ MAŁOMIASTECZKOWY STYLES – Kara Di

Harry Styles promuje swój nadchodzący album utworem As It Was, w którym… słychać niepodważalne inspiracje Dawidem Podsiadło. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Harry Styles i inspiracje z zagranicy Ok, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →