fot. Instagram

Harry Styles zapowiada nowy album. Znamy datę premiery “Harry’s House”


23 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Harry Styles powraca po ponad dwóch latach. Krążek wokalisty zatytułowany Harry’s House ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Sprawdźcie szczegóły premiery!

Brytyjczyk powraca – kiedy usłyszymy album Harry’s House?

Fani Harry’ego Stylesa czekali na nową muzykę naprawdę – bardzo długo. Jednak w końcu wiemy, kiedy możemy spodziewać się nowych brzmień od byłej gwiazdy formacji One Direction. Album Harry’s House ukaże się w maju i z buta wprowadzi nas w letnie klimaty.

Przeczytaj także: Harry Styles po kryjomu kręci teledysk. Zbliża się nowy album

Harry Styles teledysk nowy album w tym roku
fot. Anthony Pham/Getty Images

Ostatni album Fine Line Harrego został wydany w grudniu 2019 roku. Usłyszeliśmy na nim takie hity jak Watermelon Sugar, Adore You i Falling. Nic więc dziwnego, że po wydaniu takich bopów fani byli głodni nowej muzyki od wokalisty.

Okres oczekiwania podsycił także pewien incydent na początku tego roku. W lutym Harry został zauważony w Londynie podczas nagrywania teledysku, co z automatu sprawiło, że fani wokalisty z marszu byli coraz bardziej podekscytowani perspektywą nadchodzącego nowego materiału.

Spekulacji w końcu stanie się jednak zadość, ponieważ właśnie poznaliśmy datę nowego wydawnictwa. Krążek Harry’s House ma zostać wydany 20 maja 2022 roku – całe dwa i pół roku po kultowym albumie – Fine Line. Harry Styles jako zapowiedź nowego dzieła opublikował zwiastun muzyczny do swojego nadchodzącego singla-niespodzianki.

Harry Styles – Harry’s House (coming soon), zobacz!

Harry zaczął pracować nad albumem na początku 2020 roku i miał za sobą kilka sesji pisarskich, zanim pandemia naprawdę się uspokoiła. W rezultacie plany wcześniejszego wydania nowości zostały zawieszone, ale większość nagrań została dopracowana w Wielkiej Brytanii. W tej chwili dokładne szczegóły wydawnictwa są ściśle tajne, ale lista utworów powinna zostać wkrótce ustalona. Harry jest naprawdę podekscytowany nowym albumem

– czytamy w zapowiedzi.

Harry Styles wystąpi także na tegorocznej Coachelli Jej kwietniowa odsłona, być może będzie idealnym polem do zaprezentowania nam niewydanych do tej pory piosenek. Także kto wie – może wokalistka zaserwuje nam porcję nowej muzyki już za kilka dni lub tygodni?

Harry Styles powraca po ponad dwóch latach. Krążek wokalisty zatytułowany Harry’s House ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Sprawdźcie szczegóły premiery! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Brytyjczyk powraca […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →