Facebook Harry Styles

Harry Styles w Warszawie. Na koncercie było tak głośno, że muzyk przerwał śpiewanie


03 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Tłum fanek i fanów koczujących w kolejkach na koncert Harry’ego Stylesa dał z siebie wszystko na samym wydarzeniu. Muzyk był w szoku, jak głośno śpiewa publika i kilkukrotnie to komentował. Zobaczcie materiały z koncertu na PGE Narodowym.

Harry Styles w Polsce na trasie Love On Tour

Fanki dniami i nocami czekały w „obozowiskach” na to, żeby zająć jak najlepsze miejsce na tym koncercie. Harry Styles przyjechał 2 lipca do Polski na koncert w ramach trasy Love On Tour. Brytyjski piosenkarz uwielbiany jest od czasu jego debiutu w X Factor, a następnie współprowadzenia boys bandu One Direction.

kadr z teledysku Harry’ego Stylesa do „As It Was”, YouTube

W ostatnich latach artysta nagrał trzy solowe albumy studyjne: Harry Styles (2017), Fine Line (2019) i ostatni, Harry’s House (2022). Podczas jego drugiego koncertu w Polsce mogliśmy usłyszeć takie utwory jak Golden, Adore You, Satellite, Watermelon Sugar, czy As It Was. Przy każdym z nich fanki stojące pod sceną wykrzykiwały słowa, jednak przy utworze She przekroczyło to najśmielsze oczekiwania artysty. W pewnym momencie widocznie nie mógł skupić się na śpiewaniu i z uśmiechem odwrócił się do ekipy koncertowej, mówiąc „O mój boże, jak tu jest głośno”.

Między utworami powiedział publice: „To jeden z najgłośniejszych koncertów, jakie pamiętam” – powiedział, a następnie parodiował ze sceny krzyk fanek i fanów. Był widocznie zachwycony tym, co działo się pod sceną.

@hslottok Warsaw sounded INSANE so loud!!! “At the start of the show, I thought my in ears were broken! This is one of the loudest shows I can remember ever happening, ever! Ever!” Harry in Warsaw tonight #harrystylesvideos #loveontour2023 #hslotwarsaw #hslotwarszawa #loveontourwarsaw #loveontourwarszawa ♬ original sound – HSLOT Tok

Nagłośnienie na Narodowym

Choć oczywiście bardzo cieszymy się z radości fanek, które zapewniły Stylesa, że przeżywają aktywnie jego koncert, powód porażającej głośności może być inny. Polski producent muzyczny Tribbs napisał na swoim TikToku pod filmem: „POV: Jesteś na koncercie Harry’ego Stylesa, ale absolutnie nic nie słychać przez akustykę na Narodowym, więc udajesz, że się świetnie bawisz”. Na nagłośnienie na Stadionie od lat narzeka wielu słuchaczy i słuchaczek, co wybrzmiewało również po zeszłotygodniowych koncertach Beyoncé. Powodem, jak tłumaczy wielu ekspertów, jest akustyka miejsca.

@tribbs_music

Słyszycie coś? Ja też nie 😭

♬ original sound – Tribbs

Tłum fanek i fanów koczujących w kolejkach na koncert Harry’ego Stylesa dał z siebie wszystko na samym wydarzeniu. Muzyk był w szoku, jak głośno śpiewa publika i kilkukrotnie to komentował. Zobaczcie materiały z koncertu na PGE Narodowym. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →