kadr z klipu

Harry Styles na koniu. Oto cyrkowy klip do „Daylight”


19 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Album Harry’s House z 2022 roku jest kochany przez fanów nie tylko za świetne utwory, ale też ich klipy. Tym razem Harry Styles podzielił się teledyskiem do utworu Daylight.

Harry Styles z nowym teledyskiem

Piąty utwór z trzeciego albumu studyjnego Harry’ego Stylesa Harry’s House doczekał się klipu. Piosenka Daylight opowiada o byciu odrzuconym w relacji romantycznej, ale nie ilustruje jej ckliwa historia między dwojgiem kochanków. Na ekranie obserwujemy wygibasy Harry’ego w roli członka trupy cyrkowej, złożonej w całości z pięknych kobiet. Brytyjski muzyk chodzi po linie, jest asystentem magiczki rzucającej nożami, droczy się z klaunką, a nawet daje się wystrzelić z armaty. Najciekawsze ujęcia to jednak te, na których Styles dosiada rumaka – w pewnym momencie koń staje nawet dęba. Myślicie, że Harry potrzebował kaskadera?

Co ciekawe, to nie pierwszy klip do utworu. Styles wspólnie z Jamesem Cordenem zrobił rok temu budżetową wersję, której realizacja trwała zaledwie trzy godziny. Przez większą część wideo artysta przebrany jest za klauna i bawi się na imprezie, patrząc bezpośrednio na widza. Choć fani bardzo lubili luźny, autentyczny klimat teledysku, Harry zdecydował się na oficjalny klip.

O czym opowiada Daylight?

W wywiadzie z Howardem Sternem Harry Styles stwierdził, że Daylight to jego ulubiony utwór na całej płycie i dotyczy kobiety, która go zostawiła. Piosenka miała być pisana pod wpływem nocnego „strumienia świadomości” na temat relacji. Niektórzy spekulowali, że utwór jest o Taylor Swift. Para spotykała się na przełomie 2012 i 2013 roku, a na dodatek Swift ma własny utwór Daylight, który opowiada o szukaniu miłości po toksycznej relacji. Muzyk zanegował jednak plotki.

kadr z klipu

Album Harry’s House z 2022 roku jest kochany przez fanów nie tylko za świetne utwory, ale też ich klipy. Tym razem Harry Styles podzielił się teledyskiem do utworu Daylight. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →