Recording Academy

BTS, Harry Styles i inni oddają rzeczy na aukcję charytatywną


22 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Harry Styles, BTS oraz wielu innych artystów przekażą pamiątki na charytatywną aukcję MusiCares. Sprawdź szczegóły akcji.

Aukcja charytatywna, od artystów dla artystów

30 stycznia odbędzie się aukcja charytatywna organizacji pozarządowej MusiCares, założonej przez Narodową Akademię Rejestracji Sztuki i Nauk, która co roku przyznaje nagrody Grammy. MusiCares to organizacja „od artystów dla artystów”, zapewniająca zrzeszonym w niej twórcom i wykonawcom opiekę zdrowotną, finansową i rehabilitacyjną. Dotychczas udało im się zebrać ponad 60 milionów dolarów. Najbliższa aukcja będzie ostatnią współpracą MusiCares z Julien’s Auctions, stąd wielu artystów zdecydowało się na sprzedaż wyjątkowych pamiątek.

Garnitury od BTS

Koreański zespół BTS wystawi na aukcje swoje garnitury, w których podczas zeszłorocznej gali Grammy wykonali hitowe Dynamite. Wartość każdego z nich szacuje się na między 30 a 50 tysięcy dolarów. Oprócz garniturów, na aukcję ze strony BTS trafi podpisana przez nich gitara elektryczna 56 Epiphone Les Paul Pro.

Występ BTS podczas gali Grammy 2021

Instrumenty, ubrania i… portret Hendrixa

Harry Styles tak jak BTS oddał na aukcję swoją gitarę. Złota elektryczna gitara akustyczna Gibson ES-35 ze specjalną dedykacją od artysty, wystawiona będzie wraz z podpisanym egzemplarzem singla Watermelon Sugar, oraz zdjęciami w stylu polaroida z sesji nagraniowej tego utworu. Innymi artystami, którzy oddali swoje przedmioty na aukcje są Paul McCartney, Dolly Parton czy Lady Gaga, którzy oddali liczne instrumenty, z których korzystali podczas tworzenia swoich hitów. Ponadto Joni Mitchell wystawiła na aukcję obraz olejny swojego autorstwa przedstawiający Jimiego Hendrixa, a Ozzy Osbourne swój kultowy skórzany płaszcz.

Portret Jimiego Hendrixa autorstwa Joni Mitchell

BTS, Harry Styles i inni oddają rzeczy na akcję charytatywną

Harry Styles, BTS oraz wielu innych artystów przekażą pamiątki na charytatywną aukcję MusiCares. Sprawdź szczegóły akcji. Aukcja charytatywna, od artystów dla artystów 30 stycznia odbędzie się aukcja charytatywna organizacji pozarządowej MusiCares, założonej przez Narodową Akademię Rejestracji Sztuki i Nauk, która co roku przyznaje nagrody Grammy. MusiCares to organizacja „od artystów dla artystów”, zapewniająca zrzeszonym w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →