Harry Styles i jego nowy, wakacyjny teledysk dedykowany dotykaniu

Podziel się newsem:

Harry Styles prezentuje wakacyjny teledysk do swojego kolejnego singla z albumu Fine LineWatermelon Sugar. Zobaczcie!

Nowy singiel z albumu Fine Line Harryego Stylesa

Najnowszy album Harry’ego Stylesa to Fine Line, który ukazał się pod koniec 2019 roku. Materiał, rzutem na taśmę, został okrzyknięty jednym z najlepszych minionego roku, na którym Brytyjczyk ukazał zupełnie świeżą i wyjątkowo wrażliwą odsłonę męskiego popu.

Harry Styles w Polsce – koncert przełożony

Artysta planował tej wiosny wyruszyć w trasę koncertową ze swoim nowym albumem. Miał odwiedzić kilkadziesiąt miast w Wielkiej Brytanii i Europie, w tym Kraków. Plany pokrzyżowała mu jednak pandemia koronawirusa i cała trasa została przełożona na początek 2021 roku (koncert w Polsce odbędzie się 25 lutego 2021 roku).

Harry Styles koncert w Polsce

Watermelon Sugar – teledysk dedykowany dotykaniu, zobaczcie

Na otarcie łez Harry przygotował wyjątkowy teledysk do kolejnego już singla ze swojego nowego albumu. Po Lights Up, Adore You i Falling stał się nim uwielbiany przez fanów utwór Watermelon Sugar.

Artysta jeszcze w styczniu nagrał w Malibu kolorowy i pełen pozytywnej energii klip w stylu vintage. Nie brakuje na nim gorących ujęć z imprezowania na plaży i oczywiście… masy arbuzów! Dodatkowo Harry dedykuje swój nowy klip dotykaniu, którego w czasie izolacji tak bardzo nam brakuje. Zobaczcie!

Harry Styles prezentuje wakacyjny teledysk do swojego kolejnego singla z albumu Fine Line – Watermelon Sugar. Zobaczcie! Nowy singiel z albumu Fine Line Harryego Stylesa Najnowszy album Harry’ego Stylesa to Fine Line, który ukazał się pod koniec 2019 roku. Materiał, rzutem na taśmę, został okrzyknięty jednym z najlepszych minionego roku, na którym Brytyjczyk ukazał zupełnie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.