Koncert Harrego Stylesa w Polsce dopiero w 2021 roku

Podziel się newsem:

Koncert Harry’ego Stylesa miał być jednym z największych wydarzeń muzycznych w Polsce w tym roku. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa poczekamy na niego aż do 2021 roku.

Harry Styles to jeden z najważniejszych i najpopularniejszych męskich głosów na światowej scenie pop w ostatnich latach. Wprowadził na rynek dużo świeżości swoją muzyką, w której łączy styl vintage z subtelnymi wpływami współczesnego popu.

Grubą kreską odciął swoją solową twórczość od działalności w macierzystym zespole – One Direction. Jeśli kojarzyliście go tylko stamtąd, koniecznie dajcie się przekonać do solowego Harry’ego i przesłuchajcie jego najnowszy album Fine Line, który mimo swojego nie do końca mainstreamowego wydźwięku wciąż podbija listy przebojów na całym świecie.

Koncert Harrego Stylesa w Polsce przełożony

10 maja Harry Styles miał zagrać swój wyczekiwany, pierwszy koncert w Polsce, który tuż po jego ogłoszeniu okazał się być jednym z największych hitów wśród wydarzeń muzycznych w naszym kraju w 2020 roku. Bilety wyprzedały się w ekspresowym tempie, a fani z niecierpliwością wyczekiwali tego niezwykłego show.

Niestety, będą musieli poczekać jeszcze dłużej. W związku z pandemią koronawirusa, który krzyżuje plany coraz większej ilości artystów i ich fanów, Brytyjczyk przesunął całą swoją europejską trasę promującą album Fine Line z 2020 roku aż na 2021 rok.

Każdy, kto mnie zna, wie, że koncerty zawsze były moją ulubioną częścią pracy w muzyce. Jednak w czasach, w których się znaleźliśmy, bezpieczeństwo i ochrona osób pracujących przy koncertach, fanów i wszystkich innych ludzi na całym świecie jest priorytetem. Z oczywistych powodów nadchodząca trasa po Europie zostanie przełożona na 2021 rok.
Dla bezpieczeństwa własnego i innych – proszę, przestrzegajcie izolacji. Jesteśmy w tym razem.
Nie mogę się doczekać, aż zobaczę Was na trasie, gdy tylko będzie to bezpieczne. Do tego czasu – treat people with kindness.

Harry Styles w Polsce – nowa data koncertu

Tym samym, koncert w Krakowie, który miał się odbyć 10 maja, został przełożony dopiero na 25 lutego 2021 roku. Miejsce pozostaje bez zmian, będzie nim Tauron Arena w Krakowie.

Harry Styles koncert w Polsce

Miałeś bilet na koncert Harrego Stylesa? Sprawdź, co zrobić!

Jeśli mieliście bilety na majowy koncert Harrego, pamiętajcie, że nie musicie ich oddawać. Wszystkie zachowują swoją ważność i bez problemu wejdziecie z nimi na koncert w lutym 2021 roku. Uzbrójcie się zatem w cierpliwość i do zobaczenia na Love On Tour za rok!

Koncert Harry’ego Stylesa miał być jednym z największych wydarzeń muzycznych w Polsce w tym roku. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa poczekamy na niego aż do 2021 roku. Harry Styles to jeden z najważniejszych i najpopularniejszych męskich głosów na światowej scenie pop w ostatnich latach. Wprowadził na rynek dużo świeżości swoją muzyką, w której łączy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: