Nowy album Harrego Stylesa „Fine Line” już jest!


15 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Ta płyta może nieźle namieszać w powstających już podsumowaniach muzycznych. Harry Styles i jego Fine Line to zdecydowanie jedna z lepszych popowych propozycji 2019 roku!

Harry Styles – chłopiec z boysbandu

Harry’emu bardzo skutecznie udało się odejść od łatki słodkiego chłopca z boysbandu. Już przy okazji swojego debiutanckiego albumu sprzed dwóch lat udowodnił, że jest zupełnie niezależnym artystą, a jego twórczość jest czym wartościowym na rynku muzyki pop.

Nowy album Harry’ego Stylesa – Fine Line, odsłuch

Styles ponownie zaskakuje i uciera nosa niedowiarkom. Właśnie ukazał się jego nowy album Fine Line, na którym muzyk prezentuje dwanaście utworów w odświeżającym popowym i retro rockowym stylu.

Pewny siebie i wrażliwy. Płyta Fine Line zredefiniowała pojęcie męskości na 2020 rok

Tak o nowej płycie Harry’ego Stylesa wypowiada się amerykański magazyn Esquire. Trudno się z tą opinią nie zgodzić. Fine Line to połączenie delikatności z odważnymi i nieoczywistymi rozwiązaniami muzycznymi. Album jest już dostępny zarówno w streamingach oraz w fizycznych wersjach na CD i winylu.

Harry Styles w Polsce

Harry Styles przyjedzie do Polski promować swoją najnowszą płytę Fine Line już w maju. Artysta wystąpi w Tauron Arenie 10 maja i będzie to jego pierwszy koncert w naszym kraju. Zapraszamy!

Harry Styles w Polsce

Ta płyta może nieźle namieszać w powstających już podsumowaniach muzycznych. Harry Styles i jego Fine Line to zdecydowanie jedna z lepszych popowych propozycji 2019 roku! Harry Styles – chłopiec z boysbandu Harry’emu bardzo skutecznie udało się odejść od łatki słodkiego chłopca z boysbandu. Już przy okazji swojego debiutanckiego albumu sprzed dwóch lat udowodnił, że jest […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Koncerty pop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.