Harry Styles po raz pierwszy w Polsce


14 listopada 2019

Podziel się newsem:

Harry Styles w ramach trasy promującej jego nadchodzący album – Fine Line, w maju wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie. Sprawdźcie szczegóły.

Brytyjski wokalista Harry Styles w kwietniu 2020 roku wyruszy w światową trasę koncertową, podczas której zawita do wielu państw w Europie i Ameryce Północnej.

Trasa będzie promować jego nadchodzące wydawnictwo – Fine Line, którego premiera zapowiedziana jest na 13 grudnia 2019 roku.

Nowy materiał artysty będzie dostępny w trzech wariantach: na CD, winylu oraz w wersji specjalnej, zawierającej 32-stronicową książeczkę z ekskluzywnymi zdjęciami zrobionymi w czasie powstawania płyty.

Na albumie znajdzie się 12 nowych utworów, w tym najnowszy singiel Lights Up, który ma na swoim koncie ponad 100 milionów wyświetleń i transmisji wideo na całym świecie.

Harry Styles – Lights Up – pierwszy singiel zapowiadający nową płytę

Płytę można zamawiać w przedsprzedaży tutaj.

Harry Styles po raz pierwszy w Polsce – trasa koncertowa Love on Tour 2020

Zapowiedziana trasa Love on Tour 2020 rozpocznie się w kwietniu w Wielkiej Brytanii, zawita do wielu państw Europy, Ameryki Północnej, a zakończy się w październiku w Meksyku.

W jej trakcie Harry Styles po raz pierwszy pojawi się w Polsce. Artysta zagra 10 maja 2020 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

Supportem podczas europejskiej części trasy będzie wokalistka King Princess.

Sprzedaż biletów na koncert rusza w piątek 22 listopada o godzinie 10:00.

Harry Styles w ramach trasy promującej jego nadchodzący album – Fine Line, w maju wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie. Sprawdźcie szczegóły. Brytyjski wokalista Harry Styles w kwietniu 2020 roku wyruszy w światową trasę koncertową, podczas której zawita do wielu państw w Europie i Ameryce Północnej. Trasa będzie promować jego nadchodzące wydawnictwo – Fine Line, którego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.