Harry Styles również wspiera walkę z koronawirusem


09 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Harry Styles dodał do swojego merchu specjalne koszulki, z których całkowity dochód zostanie przekazany na walkę z koronawirusem.

Działalność artystyczna w czasie pandemii koronawirusa

Artyści znajdują wiele różnych sposobów na to jak połączyć swoją ograniczoną w tym momencie działalność artystyczną z tematem światowej pandemii koronawirusa. Poza coraz popularniejszymi koncertami online, częścią tych działań jest również tworzenie specjalnego merchu, dedykowanemu obecnej sytuacji.

Niektórzy podchodzą do tematu na śmiesznie, tak jak chociażby zespół Glass Animals, który w Prima Aprilis udostępnił w swoim oficjalnym sklepie niecodzienny przedmiot, jakim jest papier toaletowy. Wyjątkowy, bo brandowany logiem i twarzami członków zespołu.

Glass Animals

Harry Styles stworzył koszulki, która zachęcają, aby zostać w domu, a dochód przekazuje WHO na walkę z koronawirusem

Inni traktują sprawę bardziej poważnie i swoimi działaniami starają się wpierać organizacje walczące ze światową pandemią. Tak też zrobił brytyjski wokalista – Harry Styles.

Artysta dodał do swojego oficjalnego merchu wyjątkowe koszulki z napisem:

Stay Home.
Stay Safe.
Protect Each Other.

Cały dochód ze sprzedaży T-shirtów Styles postanowił przekazać Światowej Organizacji Zdrowia na pomoc w walce ze światową pandemią. Wyjątkowe koszulki możecie zamawiać w internetowym sklepie artysty.

Koncert Harry’ego Stylesa w Polsce przełożony

Przypominamy, że pierwszy koncert Harry’ego Stylesa w Polsce, który miał się odbyć 10 maja 2020 roku został przeniesiony na 25 lutego 2021 roku. Zachowajcie swoje bilety i widzimy się za rok pod sceną w Tauron Arenie na tym pięknym, muzycznym show!

Harry Styles
Harry Styles

Harry Styles dodał do swojego merchu specjalne koszulki, z których całkowity dochód zostanie przekazany na walkę z koronawirusem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Działalność artystyczna w czasie pandemii koronawirusa […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →