#TogetherAtHome – koncerty online największych gwiazd w jednym miejscu


04 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu najlepsze koncerty największych gwiazd z serii #TogetherAtHome. Oglądajcie i zostańcie w domu z muzyką!

Koncerty online największych artystów, które musicie zobaczyć!

#TogetherAtHome to inicjatywa, którą z dnia na dzień przekazuje sobie coraz więcej artystów na całym świecie – zarówno tych największych i najpopularniejszych, jak i mniejszych. Zapoczątkował ją Chris Martin z Coldplay, który jako pierwszy dał mini koncert live na swoim Instagramie. Artysta rzucił to samo wyzwanie Johnowi Legendowi i tak się zaczęło.

chris martin instgram koncert

Na ten moment do akcji #TogetherAtHome dołączyli tacy artyści jak chociażby Years & Years, Niall Horan, Charlie Puth, OneRepublic, Shawn Mendes, Camila Cabello, Hozier, Anne-Marie, Bastille, James Bay, Kygo i wielu innych.

#TohetgerAtHome – razem w domu z muzyką

Całej inicjatywie przyświeca oczywiście szczytny cel. Przede wszystkim, artyści przypominają swoim fanom, aby w trakcie trwania epidemii koronawirusa pozostali w domach i dbali o swoje zdrowie. Akcja ta jest również sygnowana logiem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Global Citizen, która z muzyką ma dużo wspólnego, gdyż od wielu lat tworzy festiwal, podczas którego występują największe gwiazdy muzyki.

Dziś wraz z nimi Global Citizen i WHO zbierają środki, aby wspomóc walkę z pandemią koronawirusa na całym świecie. Zatem oglądając koncerty z serii #TogetherAtHome możecie nie tylko świetnie się bawić i zapomnieć na chwilę o trudnej, otaczającej nas sytuacji, ale również pomagać!

Zobacz najlepsze koncerty z serii #TogetherAtHome

Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu najciekawsze koncerty z serii #TogetherAtHome. Pozostałe znajdziecie na kanale Global Citizen na YouTubie. Jest ich dużo, więc z pewnością nie będziecie się nudzić podczas swojej domowej kwarantanny!

Chris Martin z Coldplay – #TogetherAtHome, koncert online

John Legend – #TogetherAtHome, koncert online

Years & Years – #TogetherAtHome, koncert online

Charlie Puth – #TogetherAtHome, koncert online

Niall Horan – #TogetherAtHome, koncert online

OneRepublic – #TogetherAtHome, koncert online

Shawn Mendes & Camila Cabello – #TogetherAtHome, koncert online

Miguel – #TogetherAtHome, koncert online

Hozier – #TogetherAtHome, koncert online

Anne-Marie – #TogetherAtHome, koncert online

Vance Joy – #TogetherAtHome, koncert online

The Lumineers – #TogetherAtHome, koncert online

Noah Cyrus – #TogetherAtHome, koncert online

Bastille – #TogetherAtHome, koncert online

James Bay – #TogetherAtHome, koncert online

Lindsey Stirling – #TogetherAtHome, koncert online

X Ambassadors – #TogetherAtHome, koncert online

Within Temptation – #TogetherAtHome, koncert online

Lukas Graham – #TogetherAtHome, koncert online

Kygo – #TogetherAtHome, koncert online

Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu najlepsze koncerty największych gwiazd z serii #TogetherAtHome. Oglądajcie i zostańcie w domu z muzyką! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Koncerty online największych artystów, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →