SuperM dołączają do line-upu koncertu One World: Together At Home


16 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Już w najbliższą sobotę, 18 kwietnia odbędzie się wielki koncert online pod szyldem Together At Home z plejadą gwiazd, któremu przewodzić będzie Lady Gaga. Do line-upu dołączył także k-popowy zespół SuperM.

Akcja #TogetherAtHome rozpoczęła się w momencie, gdy wszystkie koncerty zostały odwołane. Najwięksi światowi artyści zaczęli grać na żywo ze swoich domów, transmitując to na Instagramie.

Jako pierwszy swój koncert zagrał Chris Martin z Coldplay, a po nim zrobiło to kilkudziesięciu kolejnych muzyków. Te najlepsze znajdziecie w naszym zestawieniu, klikając tutaj.

One World: Together At Home. Wielki koncert online z plejadą gwiazd muzyki

Na tym akcja się jednak nie kończy, ponieważ jej pomysłodawcy, czyli Global Citizen i Światowa Organizacja Zdrowia postanowili stworzyć jeden, duży koncert, podczas którego wystąpią największe gwiazdy muzyki. Kuratorem koncertu One World: Together At Home została Lady Gaga. Wydarzenie to ma na celu wsparcie walki z pandemią COVID-19.

Od samego początku line-up wyglądał naprawdę imponująco. Obecnie składa się na niego kilkudziesięciu artystów, a wśród nich: Alicia Keys, Billie Eilish, Pharell Williams,Taylor Swift, Adam Lambert, Camila Cabello, The Killers i wielu, wielu innych. Pełną listę gwiazd koncertu znajdziecie pod tym linkiem.

Wydarzenie poprowadzą gospodarze popularnych amerykańskich talk show: Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel oraz Stephen Colbert.

K-popowy boysband w line-upie koncertu One World: Together At Home

Co ciekawe, w składzie tego wydarzenia nie zabrakło także przedstawicieli koreańskiego popu. Podczas sobotniego koncertu usłyszymy bowiem, boysband SuperM, który tworzą członkowie najpopularniejszych k-popowych zespołów. Znaleźli się w nim: Taemin z Shinee, Baehyun i Kai z Exo oraz Taeyong, Mark, Lucas i Ten z NCT.

SuperM – Jopping

Koncert rozpocznie się w nocy z 18 na 19 kwietnia, o godzinie 20:00 czasu polskiego. W Polsce, na żywo będzie można go obejrzeć za pośrednictwem serwisu Tidal.

Natomiast dzień później wydarzenie emitowane będzie na antenach MTV Polska (19 kwietnia godz. 20:00), Paramount Channel HD (19 kwietnia godz. 22:20), Comedy Central Polska (19 kwietnia godz. 23:05) oraz Canal + (19 kwietnia, godz. 21:00).

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.