Prowadzący Late Night Shows nagrywają swoje programy w domu

Obserwuj nas na instagramie:

Kolejny format przenosi się do sieci. Do grona twórców, którzy nadają na żywo prosto ze swoich domów dołączyli prowadzący popularnych amerykańskich programów typu Late Night Shows.

Rozrywka przenosi się do Internetu. W dobie pandemii koronawirusa zostajemy w domu, ale wciąż możemy zobaczyć premiery filmów, koncerty online czy wirtualnie zwiedzać wystawy w muzeach.

Popularne amerykańskie programy Late Night Shows przenoszą się do sieci

Do obecnej sytuacji musieli się przystosować również prowadzący popularnych amerykańskich programów typu Late Night Shows. Najpopularniejsze programy, w tym m.in. Ellen DeGeneres, Jimmy Kimmel, Jimmy Fallon i Stephen Colbert nadają teraz z własnych domów. Sprawdźcie, jak im to wychodzi:

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres od lat prowadzi jeden z najpopularniejszych programów w Stanach Zjednoczonych. Obecnie na jej Facebooku można oglądać kilkuminutowe filmiki, w których Ellen dzwoni do swoich znanych przyjaciół i pyta jak sobie radzą w kwarantannie.

Jimmy Fallon – The Tonight Show: At Home Edition

Jimmy Fallon postawił na bardziej rozbudowany format. W ubiegły czwartek na YouTubie’ie prezenter rozpoczął serię Home Edition. Odcinki programu są nadawane z jego salonu. W roli operatora występuje żona Jimmy’ego, a za muzyczne wstawki odpowiedzialne są jego córki.

Fallon zaprasza także gości. Łączy się z nimi za pośrednictwem komunikatorów internetowych, a nagrane rozmowy udostępnia później jako osobny materiał na YouTube. To niesamowita okazja by zobaczyć znane osoby w trakcie wykonywania domowych obowiązków.

Stephen Colbert

Steven Colbert znany jest z tego, że w trafny i zabawny sposób komentuje aktualne tematy polityczne. Prezenter swoje telewizyjne studio zamienił na taras przed domem, gdzie prezentuje wydarzenia ze świata.

Jimmy Kimmel

Jimmy Kimmel w swoim domowym studio pozwala sobie na znacznie większą spontaniczność niż ma to miejsce w przypadku telewizyjnego show. W jego filmach pojawiają się żona i dzieci, co często wprowadza chaos, z którym z pewnością utożsamią się wszyscy rodzice pracujący obecnie z domu. W programie nie brakuje też akcentów muzycznych. W najnowszym odcinku wystąpił zespół The Killers. Oczywiście występ był transmitowany przez komunikator.

Wszystkie te programy, nagrywane w domowych warunkach cieszą się dużą popularnością i są oglądane przez miliony osób. Pokazują one, że osoby znane z telewizji robią to samo co wszyscy i także muszą zaadaptować się do nowej sytuacji.

Czy możemy spodziewać się podobnego formatu w Polsce?

Kolejny format przenosi się do sieci. Do grona twórców, którzy nadają na żywo prosto ze swoich domów dołączyli prowadzący popularnych amerykańskich programów typu Late Night Shows. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →