kadr ze skeczu

„Władca Pierścieni” po rapowemu. Powstał specjalny tribute z okazji 20-lecia trylogii Petera Jacksona


17 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Władca Pierścieni w filmowej interpretacji Petera Jacksona obchodzi dwudziestolecie. Amerykański komik Stephen Colbert postanowił w swoim programie The Late Show with Stephen Colbert oddać hołd jednej z najpopularniejszych serii fantasy w historii… rapując. W skecz zaangażowano popularnych raperów i obsadę filmów.

Władca Pierścieni w wersji hip-hopowej

Na oficjalnym kanale YouTube The Late Show with Stephen Colbert opublikowano specjalny tribute z okazji dwudziestolecia filmowej trylogii w reżyserii Petera Jacksona. Gospodarz programu, Stephen Colbert, żartobliwie zaznaczył, że jubileusz Tolkienowskiej ekranizacji jest istotniejszy niż dwudziestolecie Harry’ego Pottera w reżyserii Chrisa Columbusa. W tytule nagrania Colbert zaznacza, że w jego opinii Władca Pierścieni to „najlepsza trylogia w historii filmów”.

Zobacz: Dawid Podsiadło jako… wiedźmin?

Razem z komikiem i gospodarzem programu wystąpił szereg gości. W realizację skeczu zaangażowano Elijahę Wooda, który odegrał rolę Froda w ekranizacji. Oprócz najważniejszego z hobbitów w powstanie materiału zaangażowani byli inni członkowie obsady: Sean Astin, Billy Boyd, Hugo Weaving, Dominic Monaghan, Andy Serkis, Orlando Bloom i Viggo Mortensen. W skeczu wystąpiła także Anna Kendrick. Utwór hip-hopowy został nagrany we współpracy z legendarnymi raperami. W opisie filmu wymieniono członka Wu-Tang Clanu, Mathod Mana, oraz Killer Mike’a z duetu Run The Jewels. Razem z Colbertem wystąpił także Jon Batiste, który na co dzień pełni funkcję frontmana bandu w programie.

Władca Pierścieni – rapowy tribute z okazji 20-lecia filmowej trylogii

The Late Show with Stephen Colbert – specyfika programu

Emisja pierwszego odcinka programu Stephena Colberta odbyła się we wrześniu 2015 roku. Za produkcję talk-show odpowiada stacja CBS oraz Spartina Productions. The Late Show with Stephen Colbert jest drugim wcieleniem franczyzy Late Show w CBS. Colbert przejął funkcję prowadzącego po Davidzie Lattermanie.

Założeniem serii jest skoncentrowanie się na aktualnych wydarzeniach w Stanach Zjednoczonych. Producenci talk-show przedstawiają rzeczywistość w satyrycznym ujęciu. Wśród zapraszanych gości znajdziemy zarówno artystów, polityków, jak i aktorów. W premierowym odcinku programu pod przewodnictwem Colberta wystąpili Goerge Clooney oraz Jeb Bush.

george clooney stephen colbert
George Clooney w programie Stephena Colberta, fot. CBS

Władca Pierścieni w filmowej interpretacji Petera Jacksona obchodzi dwudziestolecie. Amerykański komik Stephen Colbert postanowił w swoim programie The Late Show with Stephen Colbert oddać hołd jednej z najpopularniejszych serii fantasy w historii… rapując. W skecz zaangażowano popularnych raperów i obsadę filmów. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →