Kadr z teledysku

Run The Jewels wrzucili nowy teledysk do kawałka „Never Look Back”


15 listopada 2021

Podziel się newsem:

Duet Run The Jewels w składzie Killer Mike i El-P opublikował teledysk inspirowany filmem Noc Żywych Trupów do piosenki Never Look Back pochodzącej z ich ostatniego albumu, RTJ4

RTJ vs zombie

Doczekaliśmy się nowego teledysku od zespołu Run The Jewels. Jego premiera miała miejsce na festiwalu filmowym Adult Swim, który odbył się w ubiegły weekend na YouTube.

Teledysk wyreżyserował autor takich filmów jak Droga czy Propozycja, John Hillcoat. Przedstawia on El-P i Killer Mike’a pomiędzy kadrami z filmu Noc Żywych Trupów z roku 1968. W klipie można zobaczyć oryginalną obsadę filmu: aktorów takich jak Duane JonesJudith O’Dea, czy Karl Hardman. Tak jak w filmie, dwie gwiazdy hip-hopu w teledysku znajdują się w otoczeniu zombiaków na małej prowincji, a następnie udają się do starego domu na farmie i usiłują się tam zabarykadować dla bezpieczeństwa. Pod koniec nagrania zombie włamują się do prowizorycznej kryjówki i atakują raperów.

Przeczytaj także: Run The Jewels z remixem „Ooh LA LA”, a na nim Lil WayneGreg Nice i DJ Premier

Run The Jewels nowy teledysk
RTJ4, okładka albumu

Teledysk zawiera także kadry z serialu The Walking Dead z aktorami takimi jak Norman Reedus czy Greg Nicotero. RTJ nakręcili klip w rodzinnej Atlancie Killer Mike’a, tej samej lokalizacji, w której miał miejsce serial.

Killer Mike i El-P mają historię związaną z festiwalem Adult Swim. Byli headlinerami wydarzenia w roku 2018, a następnie na edycji w roku 2020 ukazał się inspirowany grą Cyberpunk 2077 teledysk do piosenki No Save Point. Tegoroczny festiwal oprócz Run The Jewels mógł pochwalić się także występami gwiazd takich jak Lil BabyKarol G21 Savage czy Flying Lotus.

Na początku roku 2022 po latach opóźnień wywołanych pandemią supergrupa rozpocznie długo wyczekiwaną trasę koncertową zatytułowaną Public Service Announcement u boku zespołu Rage Against The Machine.

Run The Jewels – Never Look Back

Duet Run The Jewels w składzie Killer Mike i El-P opublikował teledysk inspirowany filmem Noc Żywych Trupów do piosenki Never Look Back pochodzącej z ich ostatniego albumu, RTJ4 Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →