Run The Jewels powracają. Znamy szczegóły nowej płyty

Obserwuj nas na instagramie:

EL-P i Killer Mike robią to po raz czwarty. Poznaliśmy szczegóły nadchodzącego albumu formacji. Zapowiada się bardzo dobrze.

Run The Jewels 4 – album w drodze

To, że Killer Mike i EL-P pracują nad kolejnym albumem, wiadomo było już od jakiegoś czasu. Internet huczał od spekulacji, a fani snuli domysły. Sytuacja wyklarowała się kilka dni temu, kiedy to poznaliśmy więcej szczegółów na temat nadchodzącego albumu.

Run The Jewels – Ooh LA LA feat. Greg Nice & DJ Premier

Run The Jewels 4 powstaje w najlepszym z możliwych miejsc na świecie. Duet nagrywał nową płytę w studiu legendarnego producenta Ricka Rubina – osoby odpowiedzialnej za ostatnią, naprawdę dobrą płytę Eminema The Marshall Mathers LP 2. Jeśli ten człowiek sprawuje pieczę nad jakimś wydawnictwem, oznacza to mniej więcej tyle, co “możecie spać spokojnie, tu nic złego się nie wydarzy”.

Run The Jewels 4 – tracklista i goście, premiera płyty 5 czerwca

Na nadchodzącym albumie usłyszymy znakomity zestaw gości. Killer Mike i EL-P zadbali o to, żeby kopary nam opadły. Wśród zaproszonych artystów widnieją takie postaci jak: Pharrell Williams, Zack de la Rocha, Josh Homme, Mavis Staples, 2 Chainz, DJ Premier i Greg Nice.

LP zawierać będzie 10 zupełnie nowych utworów i znany już singiel promujący wydawnictwo – Ooh La La. Płyta ukaże się w sprzedaży juz 5 czerwca, a tracklista wygląda następująco:

Nie możemy się doczekać!

EL-P i Killer Mike robią to po raz czwarty. Poznaliśmy szczegóły nadchodzącego albumu formacji. Zapowiada się bardzo dobrze. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Run The Jewels 4 – album […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →