Run The Jewels powracają. Znamy szczegóły nowej płyty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

EL-P i Killer Mike robią to po raz czwarty. Poznaliśmy szczegóły nadchodzącego albumu formacji. Zapowiada się bardzo dobrze.

Run The Jewels 4 – album w drodze

To, że Killer Mike i EL-P pracują nad kolejnym albumem, wiadomo było już od jakiegoś czasu. Internet huczał od spekulacji, a fani snuli domysły. Sytuacja wyklarowała się kilka dni temu, kiedy to poznaliśmy więcej szczegółów na temat nadchodzącego albumu.

Run The Jewels – Ooh LA LA feat. Greg Nice & DJ Premier

Run The Jewels 4 powstaje w najlepszym z możliwych miejsc na świecie. Duet nagrywał nową płytę w studiu legendarnego producenta Ricka Rubina – osoby odpowiedzialnej za ostatnią, naprawdę dobrą płytę Eminema The Marshall Mathers LP 2. Jeśli ten człowiek sprawuje pieczę nad jakimś wydawnictwem, oznacza to mniej więcej tyle, co „możecie spać spokojnie, tu nic złego się nie wydarzy”.

Run The Jewels 4 – tracklista i goście, premiera płyty 5 czerwca

Na nadchodzącym albumie usłyszymy znakomity zestaw gości. Killer Mike i EL-P zadbali o to, żeby kopary nam opadły. Wśród zaproszonych artystów widnieją takie postaci jak: Pharrell Williams, Zack de la Rocha, Josh Homme, Mavis Staples, 2 Chainz, DJ Premier i Greg Nice.

LP zawierać będzie 10 zupełnie nowych utworów i znany już singiel promujący wydawnictwo – Ooh La La. Płyta ukaże się w sprzedaży juz 5 czerwca, a tracklista wygląda następująco:

Nie możemy się doczekać!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.