kadr z teledysku „Our Streets”

DJ Premier ogłosił nowy materiał, a na nim m.in. Nas, Lil Wayne i Run The Jewels


12 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

DJ Premier i Mass Appeal świętują pięćdziesięciolecie hip-hopu. Legendarny producent zapowiedział EP-kę, na którą zaprosił m.in. Nasa, Slick Ricka i Joeya Bada$$a.

DJ Premier świętuje jubileusz hip-hopu

Wczoraj w mediach społecznościowych DJ Premiera pojawiła się zapowiedź nowego wydawnictwa. EP-ka Hip Hop Volume 1 jest częścią Hip Hop 50: The Soundtrack. 50 Songs To Celebrate 50 Years – specjalnej serii przygotowanej z okazji pięćdziesiątych urodzin hip-hopu. Materiał będzie składać się z pięciu utworów, w których wystąpią Slick Rick, Lil Wayne, Joey Bada$$, Remy Ma, Rapsody, Nas i Run The Jewels. Za organizację całej akcji odpowiada Mass Appeal – wytwórnia założona m.in. przez autora Illmatica. EP-ka ukaże się w piątek 15 lipca.

To zaszczyt, że mogę rozpocząć ten kultowy projekt Hip Hop 50. Hip Hop nadal inspiruje fanów na całym świecie i aż nie chce się myśleć, co przyniesie kolejne pięćdziesiąt lat

– mówi Preemo o projekcie.

DJ Premier – Hip Hop Volume 1 – tracklista albumu

  1. Lettin’ Off Steam feat. Joey Bada$$
  2. Remy Rap feat. Remy Ma x Rapsody
  3. Beat Breaks feat. Nas
  4. Terrible 2s feat. Run The Jewels
  5. The Root of All feat. Slick Rick x Lil Wayne

Zobacz: Run The Jewels z remixem Ooh LA LA, a na nim Lil Wayne, Greg Nice i DJ Premier

Cała seria składać się będzie z dziesięciu EP-ek. Oprócz Preema w ich stworzenie zaangażowani są Swizz Beatz, The-Dream, Mike WiLL Made-IT, DJ Mustard, No I.D., Hit-Boy oraz Take A Daytrip and Tainy. Hip Hop 50: The Soundtrack. 50 Songs To Celebrate 50 Years poprzedza otwarcie Universal Hip Hop Museum, które według obecnych ustaleń otworzone zostanie w 2024 roku.

DJ Premier i Mass Appeal świętują pięćdziesięciolecie hip-hopu. Legendarny producent zapowiedział EP-kę, na którą zaprosił m.in. Nasa, Slick Ricka i Joeya Bada$$a. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →