kadr z teledysku

Joey Bada$$ publikuje teledysk do nowego utworu


14 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Po ostatnich zapowiedziach Joey Bada$$ podzielił się nowym singlem. Wraz z premierą utworu na platformach streamingowych na YouTube zadebiutował teledysk.

Joey Bada$$ z nowością

THE REV3NGE od dziś dostępne jest na wszystkich wiodących platformach streamingowych. Za produkcję singla odpowiedzialni są Sucuki, 1-900 oraz Powers Pleasant. Utwór został wzbogacony o teledysk, za reżyserię którego odpowiada child. Produkcją wideoklipu zajęła się firma Hound. W oficjalnych kanałach komunikacji nie pojawiły się przesłanki, by w drodze był solowy materiał od Badassa.

Zobacz: Denzel Curry zapowiada nowy album i przedstawia listę gości

O poniższym utworze Joey Bada$$ poinformował dopiero cztery dni temu, kiedy w mediach społecznościowych opublikował pierwszy teaser. Wideo dostępne jest również na kanale YouTube rapera. Zanim THE REV3NGE trafiło do sieci, opublikowano jeszcze jeden trailer.

Joey Bada$$ – THE REV3NGE

Pięć lat od ostatniej solówki

7 kwietnia minie pół dekady od ostatniej solowej płyty rapera z Brooklynu. Założyciel kolektywu Pro Era wydał wówczas ALL-AMERIKKAN BADA$$ składające się z dwunastu piosenek. Krążek promowały single Land of the free, Devastated oraz Temptation. Obok gospodarza wystąpili m.in. ScHoolboy Q, Styles P oraz J. Cole. Wśród producentów odpowiedzialnych za brzmienie ALL-AMERIKKAN BADA$$ znaleźli się wcześniej wspomniani 1-900, Powers Pleasant oraz DJ Khalil, Chuck Strangers, Kirk Knight, Like oraz Statik Selektah. Płyta zadebiutowała na piątym miejscu listy Billboard 200.

Mimo braku solowych projektów, w 2019 Joey Bada$$ uraczył słuchaczy nowym albumem. Wraz z artystami z Flatbush Zombies, kolegami z Pro Ery oraz the Underachievers, wydał album jako supergrupa Beast Coast. Escape From New York to trwający trzy kwadranse materiał składający się z trzynastu utworów. Krążek promowały single Left Hand oraz Snow in the Stadium.

Beast Coast – Left Hand

Po ostatnich zapowiedziach Joey Bada$$ podzielił się nowym singlem. Wraz z premierą utworu na platformach streamingowych na YouTube zadebiutował teledysk. Joey Bada$$ z nowością THE REV3NGE od dziś dostępne jest na wszystkich wiodących platformach streamingowych. Za produkcję singla odpowiedzialni są Sucuki, 1-900 oraz Powers Pleasant. Utwór został wzbogacony o teledysk, za reżyserię którego odpowiada child. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →