fot. Getty Images

Dr. Dre pracuje nad muzyką do gry z serii „Grand Theft Auto”


28 października 2021

Podziel się newsem:

W jednym z ostatnich wywiadów Snoop Dogg wyznał, że Dr. Dre pracuje nad nową muzyką dla serii Grand Theft Auto. Raper z Long Beach nie ujawnił wielu informacji.

Dre z nowym projektem

Według Snoop Dogga Dr. Dre pracuje aktualnie nad nową muzyką dla franczyzy Grand Theft Auto. Raper zdradził, że zaproszono go na jedną z sesji nagraniowych. W wywiadzie dla „Rolling Stone”, Snoop stwierdził, że były członek N.W.A siedzi w studiu i pracuje nad kure*sko dobrą muzyką.

Wiem, że jest w studiu oraz, że robi kure*sko dobrą muzykę. Część z tego, co tworzy jest połączone z grą GTA, która wychodzi. Myślę, że to może być sposób, by jego muzyka została opublikowana, przez grę.

Mówi Snoop Dogg.

Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest, że Dr. Dre pracuje obecnie nad soundtrackiem do remasteru gry GTA: San Andreas, który wkrótce pojawi się na rynku.

Zobacz: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition oficjalnie zapowiedziane

Odświeżona wersja San Andreas (oraz Vice City i GTA III) trafi na konsole starej i nowej generacji, a także na Nintendo Switch. Produkt Rockstara wróci w nowych szatach także na komputery stacjonarne.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zapowiedź

Dr. Dre od sześciu lat bez albumu

Ostatnim projektem Dre był album Compton wydany w 2015 roku. Płytę zainspirowano filmem Straight Outta Compton, który opowiadał historię N.W.A. Obraz nominowano do Oscara. Na albumie pojawili się chociażby DJ Premier, Eminem, Anderson .Paak, Kendrick Lamar czy wspomniany wcześniej Snoop Dogg.

O kolejnym projekcie Dr. Dre regularnie pojawiają się pogłoski. W tym roku wspominano o tym, że Dre pracuje nad Detoxem, natomiast w lutym DJ Silk zapowiadał nowy utwór legendarnego producenta. Plotki o nowościach od Dre potwierdzał również Rick Ross w rozmowie z DJ-em Khaledem.

W jednym z ostatnich wywiadów Snoop Dogg wyznał, że Dr. Dre pracuje nad nową muzyką dla serii Grand Theft Auto. Raper z Long Beach nie ujawnił wielu informacji. Dre z nowym projektem Według Snoop Dogga Dr. Dre pracuje aktualnie nad nową muzyką dla franczyzy Grand Theft Auto. Raper zdradził, że zaproszono go na jedną z […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →