Amerykański raper Xzibit na dwóch koncertach w Polsce


29 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Jeden z najważniejszych amerykańskich raperów z Zachodniego Wybrzeża – Xzibit w listopadzie przyjedzie do Polski na dwa koncerty. Wystąpi w Warszawie i Krakowie. Mamy bilety.

Reklama

Xzibit to jeden z najważniejszych amerykańskich raperów, wymieniany jednym tchem obok takich sław jak Dr.Dre, Snoop Dogg, The Game, Eminem, 50 Cent czy Ice Cube. 

Ma na swoim koncie 7 albumów, w tym złote Man vs. Machine, Weapons of Mass Destruction czy Full Circle, z których pochodzą single Multiply, Hey Now czy Concentrate.

Jednak zdaniem wielu to album At The Speed Of Life zapewnił mu sukces, dzięki któremu Xzibit na początku XXI wieku zajął zasłużone miejsce wśród największych. Nie sposób wyobrazić sobie rap bez tego przepotężnego głosu, tony hitów i flow, przed którym można tylko bić pokłony.

Xzibit na dwóch koncertach w Polsce – bilety

Jeden z najlepszych MC’s w historii Zachodniego Wybrzeża już niebawem pojawi się na dwóch koncertach w Polsce. 9 listopada wystąpi w warszawskiej Proximie i dzień później 10 listopada w krakowskim Kwadracie. Bilety na oba wydarzenia są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Radzimy nie zwlekać z zakupem!

Jeden z najważniejszych amerykańskich raperów z Zachodniego Wybrzeża – Xzibit w listopadzie przyjedzie do Polski na dwa koncerty. Wystąpi w Warszawie i Krakowie. Mamy bilety. Xzibit to jeden z najważniejszych amerykańskich raperów, wymieniany jednym tchem obok takich sław jak Dr.Dre, Snoop Dogg, The Game, Eminem, 50 Cent czy Ice Cube.  Ma na swoim koncie 7 […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Xzibit w Warszawie i Krakowie

Biletomat.pl
100 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.