kadr z teledysku

J. Cole publikuje nowy utwór. „Heaven’s EP” dostępne


22 września 2021

Podziel się newsem:

J. Cole niespodziewanie udostępnił nowy utwór. To pierwsza solowa piosenka rapera odkąd wydał swój ostatni album.

J. Cole z nowym singlem

Na platformie YouTube pojawił się nowy utwór J. Cole’a pt. Heaven’s EP. Jak podaje Jermaine, jest to ekskluzywny tytuł specjalnie dla YouTube. Teledysk wyreżyserował Simon Chasalow, współpracujący chociażby z Jimmym Fallonem czy Wizem Khalifą. Kolorami w teledysku zajął się Cameron Marygold.

J. Cole – Heaven’s EP

Cole propsuje Drake’a

Heaven’s EP to pierwszy utwór, który Cole opublikował od czasu premiery The Off-Season. Singiel oparty jest na bicie z Pipe Down Drake’a. Utwór pochodzi z najnowszej płyty Kanadyjczyka – Certified Lover Boy. W Cole’owej wersji, oprócz autora CLB, raper wyraża swoje uznanie w stronę Kendricka Lamara, który -jak do tej pory – pojawił się muzycznie wyłącznie u swojego kuzyna.

Zobacz: Drizzy z największym debiutem w historii

Drake – Pipe Down

J. Cole’a dzielą dwa projekty od emerytury

Tuż przed premierą ostatniego krążka J. Cole udzielił wywiadu dla magazynu SLAM. Założyciel Dreamville wyznał wówczas, że po wydaniu The Off-Season, It’s a Boy oraz The Fall Off, przejdzie na muzyczną emeryturę. Jak podał wówczas raper, czuje się komfortowo z tą myślą.

Czuję się dobrze z tym, że w każdej chwili mogę skończyć z muzyką, ale nigdy nie powiem czegoś w stylu To mój ostatni album. Nie zrobię tak, bo nigdy nie mam pewności, jak będzie wyglądało moje podejście za rok, dwa czy dziesięć lat.

Do tej pory nie pojawiły się żadne wieści związane z następcą The Off-Season. Szósty album Cole’a pojawił się dopiero trzy lata po KOD, z kolei KOD cztery lata po 2014 Forest Hills Drive. Wydawnicze tempo autora a m a r i nie zwiastuje prędkiej muzycznej emerytury rapera z Północnej Karoliny.

J. Cole – a m a r i

J. Cole niespodziewanie udostępnił nowy utwór. To pierwsza solowa piosenka rapera odkąd wydał swój ostatni album. J. Cole z nowym singlem Na platformie YouTube pojawił się nowy utwór J. Cole’a pt. Heaven’s EP. Jak podaje Jermaine, jest to ekskluzywny tytuł specjalnie dla YouTube. Teledysk wyreżyserował Simon Chasalow, współpracujący chociażby z Jimmym Fallonem czy Wizem Khalifą. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →