kadr z klipu do utworu „Jumbotron Shit Poppin”

Drake wręczył fanowi 50 tys. dolarów: „Pokażesz jej, co straciła”


02 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Drake podczas swojego ostatniego koncertu w Miami wręczył 50 tysięcy dolarów fanowi, którego rzuciła dziewczyna.

„Szczerze? Nieistotne. To jej strata”

Raperzy rozdający fanom pieniądze na koncertach w Stanach Zjednoczonych to już swojego rodzaju klasyka. Wielokrotnie robili to Travis Scott czy Drake. Można by wręcz cynicznie stwierdzić, że fani celowo wymyślają historie, które umieszczają na banerach, licząc, że nieco na tym zarobią. Nie obawia się o to jednak najwyraźniej Drake, który podczas swojego koncertu w Miami wręczył swojemu fanowi 50 tysięcy dolarów. Czym zachęcił Kanadyjczyka do tak szczodrego gestu jeden z jego słuchaczy?

Wrażenie na Drake’u zrobił baner, na którym mężczyzna wyznał, że wydał swoje ostatnie pieniądze na dwa bilety na koncert Drizzy’ego dla siebie i swojej byłej dziewczyny. Ta nie przyszła, ale ostatecznie to nieistotne, jej strata (nawiązanie do albumów Drake’a Honestly, Nevermind i Her Loss). W pewnym momencie Kanadyjczyk tak skomentował przesłanie od fana ze sceny:

Tak, widzę twój baner, podoba mi się. To dobry baner na dzisiejszy wieczór. Zwykle robię coś miłego dla kobiet. Zrobiłbym i tym razem, oddał torbę lub coś w tym stylu. Ale czas wesprzeć mojego człowieka. Więc co? Nie przyszła tu dziś z tobą? Nie poszła z tobą na koncert Drake’a?! Co jest z nią, kurwa, nie tak?

W pewnym momencie tłum zaczął skandować obraźliwe hasła w stronę dziewczyny, co Drake postanowił ukrócić:

Spokojnie, to trochę agresywne z waszej strony, ale wiesz co? Zrobi jej się naprawdę głupio, bo dam ci 50 tysięcy, żebyś mógł zabłysnąć i pokazać jej, co straciła. Tak to dziś zrobimy, wielkoludzie! To twoja noc! I nie powiem tego w taki sposób, jak wszyscy to powiedzieliście, ale tak, pieprzyć tę młodą damę.

Poniżej znajdziecie film z całego zdarzenia. Co sądzicie o zachowaniu Drake’a i jego słuchaczy?

Drake wręcza fanowi gotówkę na koncercie w Miami

Drake podczas swojego ostatniego koncertu w Miami wręczył 50 tysięcy dolarów fanowi, którego rzuciła dziewczyna. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins „Szczerze? Nieistotne. To jej strata” Raperzy rozdający fanom pieniądze […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →