kadr z klipu do utworu „All My Man Freestyle”

Drake wystąpił w klipie do utworu swojego syna


16 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Na kanał OVO trafił utwór My Man Freestyle autorstwa Adonisa Grahama, sześcioletniego syna Drake’a. Raper wystąpił także w klipie.

Drake rodzinny

Ostatnia płyta Drake’a, For All The Dogs, zawierała dość mocne wątki rodzinne. Okładka do albumu została narysowana bowiem przez jego sześcioletniego syna Adnoisa, który ponadto wystąpił w klipie do 8am in Charlotte. Teraz rolę się odwróciły. Adonis został raperem. Jak się domyślacie, jego niezwykle wspierający ojciec wystąpił w klipie, a także zamieścił go na swoim kanale OVO. Jednakże komentarze pod klipem do My Man Freestyle zostały wyłączone. Zakładamy, że Drake zrobił to w celu ochrony chłopca przed hejtem. Poniżej znajdziecie wspomniane wideo do utworu. Jak waszym zdaniem w porównaniu z innymi rapującymi rówieśnikami radzi sobie Adonis?

Adonis – My Man Freestyle

Nie tylko syn Drake’a ale i Bonusa RPK

Z polskiej perspektywy rapujące dzieci raperów nie są niczym zaskakującym. Wystarczy wspomnieć Dobrego Dzieciaka. Pod tym pseudonimem kryje się 8-letni syn Bonusa RPK, rapera skazanego za handel narkotykami, którego sprawa była niezwykle głośna ze względu na okoliczności jego skazania. Chłopiec dogrywa się na projekt dedykowany jego ojcu i ma na swoim koncie numer z Matą. Sądząc po jego socialach to nie jest ostatnie słowo Dobrego Dzieciaka. Może następny będzie numer z Adonisem? Syn Bonusa RPK i syn Drake’a we wspólnym numerze. To byłoby coś!

Na kanał OVO trafił utwór My Man Freestyle autorstwa Adonisa Grahama, sześcioletniego syna Drake’a. Raper wystąpił także w klipie. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Drake rodzinny Ostatnia płyta Drake’a, For […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →