kadr z filmu „Poobijana”

Halle Berry ocieka śluzem na okładce singla Drake’a i SZY. Nie zgodziła się na to


18 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Singiel Slime You Out wywołał zamieszanie nie tylko dlatego, że nagrali go popularni Drake i SZA. Na okładce zobaczymy oblepioną masą slime Halle Berry. Aktorka miała jednak nie wyrazić zgody na wykorzystanie wizerunku.

Afera slime’owa

Od lat tradycją rozdań nagród Nickelodeon Kids’ Choice Awards jest oblewanie laureatów lub uczestników zieloną, lepką masą slime. Artyści – w przeszłości między innymi Tom Cruise, Katy Perry, Britney Spears, Justin Bieber – choć byli świadomi zabawy, wciąż nie spodziewali się sposobu, w jaki organizatorzy wyrzucą na nich obślizgłą maź. Jedną z aktorek, która padła ofiarą psikusa, była Halle Berry w 2012 roku. Zdecydowanie była z tego powodu rozbawiona, jednak nie było jej do śmiechu, gdy ponad dekadę później zdjęcie z wydarzenia wykorzystał bez pozwolenia Drake.

Raper wydał ostatnio utwór Slime You Out, w którym wystąpiła również SZA. Wizerunek Berry na okładce singla pasuje idealnie i najpierw spotkał się ze sporym entuzjazmem fanów. Bardzo szybko okazało się jednak, że aktorka nie wyraziła zgody na jego użycie. „Nie dostał mojego pozwolenia. To niefajne. Myślałam, że jest lepszą osobą!” – napisała. Drake miał napisać prywatną wiadomość do artystki z pytaniem, czy może użyć zdjęcia jako okładki singla, jednak ona się nie zgodziła. „Zapytał mnie i powiedziałam »nie«. Po co pytać kogoś o coś, skoro i tak zamierza się to zrobić? To było dla mnie ku*wa niefajne. Rozumiecie?”

Instagram Drake’a

Drake zapowiada nowy album

Slime You Out to najnowszy singiel, który zapowiada album For All The Dogs Drake’a. Pojawiła się na nim SZA, co zaskoczyło wielu fanów, biorąc pod uwagę wieloletnią historię gwiazd. W przeszłości byli parą. Ich nowy utwór opowiada na dodatek o toksycznych eks – artyści mówią w nim o byłych partnerach, którzy ich skrzywdzili. Prawdopodobnie nie chodzi jednak o nich samych. W grudniu 2022 r. w wywiadzie dla „Audacy” SZA wyrażała się o Drake’u w pozytywach. Zdradziła, że ​​nigdy nie powiedział o niej nic negatywnego i że bardzo go za to ceni, zauważając, że „zawsze było między nimi okej”.

Drake zapowiedział już, że For All The Dogs nie ukaże się 22 września, jak wcześniej ogłosił. Płytę usłyszymy natomiast 6 października.

Instagram Drake’a

Singiel Slime You Out wywołał zamieszanie nie tylko dlatego, że nagrali go popularni Drake i SZA. Na okładce zobaczymy oblepioną masą slime Halle Berry. Aktorka miała jednak nie wyrazić zgody na wykorzystanie wizerunku. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →