zdjęcie z zakończonej aukcji pierścienia

Drake wydał milion dolarów na królewski pierścień Tupaca


28 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Drake okazał się tajemniczym nabywcą legendarnego pierścienia Tupaca Shakura. Raper zapłacił za niego milion dolarów.

Pierścień króla Tupaca Shakura

Jakiś czas temu na aukcję domu aukcyjnego Sotheby’s trafił wyjątkowy przedmiot. Złoty pierścień z rubinami w kształcie korony, zaprojektowany i noszony przez Tupaca Shakura. Co szczególnie istotne, raper miał go na sobie podczas swojego ostatniego publicznego występu na rozdaniu nagród MTV. Pierścień został wystawiony za cenę początkową 300 tysięcy dolarów i w końcu wylicytowany za 1,016 mln dolarów. Nowojorski dom aukcyjny okrzyknął go najdroższym sprzedanym przedmiotem związanym z hip-hopem. Tajemnicą pozostawało jednak, kto wszedł w posiadanie pierścienia. Okazuje się, że był to inny raper, a konkretniej Drake. Pochwalił się on nowym zakupem na instastory gdzie zachęcał do sprawdzenia Utopii, nowego albumu Travisa Scotta. Na płycie znalazł się wspólny utwór Travisa i Drake’a zatytułowany Meltdown.

Screenshot z instastory Drake’a

Drake okazał się tajemniczym nabywcą legendarnego pierścienia Tupaca Shakura. Raper zapłacił za niego milion dolarów.

Drake kolekcjoner

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Drake chwali się nietypowym zakupem. W klipie do utworu Jumborton Shit Poppin w kilku scenach pojawiło się PSP… całe ze złota. Jest to konsola, która w 2008 została wykonana na specjalne zamówienie Pharrella Williamsa. Jej obudowa stworzona została z czternastokaratowego złota, a specjalne etui wykonała firma Goyard. Ekstrawagancja jednak wpływa na wagę sprzętu. Podczas gdy podstawowa wersja PSP waży 280 gramów, ta, w której posiadanie wszedł Drake, jest blisko 2,5 raza cięższa. Na złotym PSP wciąż można jednak grać. Cena gadżetu wyniosła 19 375 dolarów i finalnie wylicytował go Drake. Cóż, najwyraźniej Kanadyjczyk, ma dość kosztowne hobby, ale kto bogatemu zabroni?

Drake okazał się tajemniczym nabywcą legendarnego pierścienia Tupaca Shakura. Raper zapłacił za niego milion dolarów. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Pierścień króla Tupaca Shakura Jakiś czas temu na aukcję domu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →