kadr z klipu do utworu „Jumborton Shit Poppin”

Drake odkupił złote PSP od Pharrellla Williamsa


19 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Jak wynika z klipu do utworu Jumborton Shit Poppin, Drake odkupił od Pharrella Williamsa jego złote, czternastokaratowe PSP.

Złota konsola

Bardziej wczuci słuchacze rapu śledzący w ostatnich latach fora internetowe, jak np. nieistniejący już „Ślizg”, z pewnością kojarzą akcję z Żabsonem, który rzekomo nie zapłacił za kupioną konsolę PlayStation Portable, w skrócie PSP. Jako że w amerykańskim rapie wszystko musi być „mocniej” i „bardziej”, to ostatnia sytuacja dotycząca tego legendarnego przenośnego urządzenia do grania w gry na tamtejszej scenie jest dużo bardziej imponująca.

Otóż w ostatnim klipie Drake’a, do utworu Jumborton Shit Poppin w kilku scenach pojawiło się PSP… całe ze złota. Jest to konsola, która w 2008 została wykonana na specjalne zamówienie Pharrella Williamsa. Jej obudowa stworzona została z czternastokaratowego złota, a specjalne etui wykonała firma Goyard. Ekstrawagancja jednak wpływa na wagę sprzętu. Podczas gdy podstawowa wersja PSP waży 280 gramów, ta, w której posiadanie wszedł Drake, jest blisko 2,5 raza cięższa. Na złotym PSP wciąż można jednak grać.

Sprawdzając aukcję, na której wystawiona została konsola Pharrella, widzimy, że cena gadżetu wyniosła 19 375 dolarów. I wygląda na to, że nowym szczęśliwym posiadaczem PSP jest Drake. No coż, kto bogatemu zabroni?

Obudowa złotego PSP

Drake odkupił złote PSP od Pharrellla Williamsa

Drake ze spadającą sprzedażą płyt

Promowane klipem Jumborton Shit Poppin pochodzi z ostatniego albumu Drake’a nagranego wspólnie z 21 Savagem, zatytułowanego Her Loss. Album zadebiutował na pierwszym miejscu amerykańskiej listy Billboard 200 z 404 tys. sprzedanych egzemplarzy, w tym 12 tys. pochodzących z fizycznej sprzedaży. Jest to dla kanadyjskiego rapera dobra wiadomość, ponieważ zanotował on wzrost względem Honestly, Nevermind, co stanowiło najgorszy wynik ze wszystkich jego albumów. Jest to jednak wciąż gorsza sprzedaż od poprzedniego Certified Lover Boy, który osiągnął wynik 603 tysięcy sprzedanych sztuk.

Drake – Jumborton Shit Poppin

Jak wynika z klipu do utworu Jumborton Shit Poppin, Drake odkupił od Pharrella Williamsa jego złote, czternastokaratowe PSP. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Złota […]

Tutaj kupisz swój bilet na koncert lub festiwal!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →