kadr z teledysku do utworu "Sticky"

Drake podzielił się nagraniem ze swojego aresztowania


02 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Drake udostępnił na swoim instagramie nagranie ze swojego aresztowania, do którego doszło w Szwecji w lipcu 2022 roku.

Aresztowany za marihuanę

Początek nowego roku to czas podsumowań. Z podobnego założenia wyszedł również Drake, który zaprezentował na swoim instagramie serię zdjęć i nagrań prezentujących jego rok 2022. Pośród nich znalazło się niepublikowane dotąd nagranie z aresztowania kanadyjskiej gwiazdy przez policję w Szwecji. W lipcu pojawiły się plotki o takowym zajściu, jednak środowisko Drake’a stanowczo zaprzeczyło, twierdząc wówczas, że Kanadyjczyk jest w hotelu, a do aresztowania nie doszło. Zatrzymanie, jak się okazuje jednak prawdziwe, miało związek z marihuaną, której zarówno posiadanie, jak i używanie jest w Szwecji zakazane. Wydaje się, że gwiazdorowi się jednak finalnie „upiekło”, ponieważ nie wspomniał ani słowem o potencjalnej rozprawie sądowej ze swoim udziałem.

Nagranie z aresztowania Drake’a przez szwedzką policję

42 pierścionki zaręczynowe

Ostatnio o Drake’u zrobiło się głośno z powodu nieco innej, dość kuriozalnej sytuacji. Raper we współpracy z projektantem biżuterii Alexem Mossem zdecydował się na stworzenie diamentowego naszyjnika. Kamienie pochodziły ze wszystkich pierścionków zaręczynowych, które Kanadyjczyk kupił w swoim życiu. Nie byłoby to aż tak dziwne, gdyby nie fakt, że były ich aż 42 sztuki. Patrząc na to, że Drake ma 36 lat, a na diamentowe pierścionki stać go prawdopodobnie od plus/minus 20 lat, Kanadyjczyk rozważał oświadczyny częściej niż dwa razy do roku. Chyba, że biżuterię kupił na zapas, z myślą o zapytanie o rękę w przyszłości – i to zdecydowanie więcej niż jedną osobę. Tak czy owak, trzeba przyznać, że raper ma rozmach. 

Drake udostępnił na swoim instagramie nagranie ze swojego aresztowania, do którego doszło w Szwecji w lipcu 2022 roku. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Aresztowany za marihuanę […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →