kadr z klipu do utworu „Priviliged Rappers" Drake'a i 21 Savage'a

Drake publikuje fragment Spotify Wrapped, z którego wynika, że… prawie nie słucha muzyki


01 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Drake podzielił się fragmentem swojego Spotify Wrapped, który przedstawia najczęściej słuchanego przez niego artystę. Zastanawia natomiast czas, jaki spędził na słuchaniu jego utworów.

4 godziny

Od wczoraj głównym tematem, który zajmuje w dużej mierze media społecznościowe jest Spotify Wrapped. Z zaciekawieniem sprawdzamy, czego słuchaliśmy najczęściej w minionym roku oraz czego słuchali nasi znajomi. Fragmentem swojego zestawienia postanowił podzielić się także Drake. Wynika z niego, że najczęściej słuchanym przez Kanadyjczyka artystą był legendarny 2Pac. Nie wzbudziłoby to żadnej kontrowersji, gdyby nie fakt, że poniżej wyświetla się także liczba minut, jaką spędził na słuchaniu go. 246 minut, delikatnie rzecz ujmując, nie jest imponującym wynikiem. Niewiele ponad 4 godziny nie wystarcza nawet na dwukrotne przesłuchanie w całości All Eyez On Me. W tym miejscu rodzi się pytanie: czy Drake w ogóle słucha muzyki? Być może korzysta częściej z innej platformy streamingowej, jednak w takim razie dlaczego chwali się akurat Spotify Wrapped? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi!

Screenshot ze Spotify Wrapped Drake’a

Drake publikuje fragment Spotify Wrapped, z którego wynika, że... nie słucha muzyki

Drake i 21 Savage z problemami

Być może Drake ma po prostu ważniejsze rzeczy na głowie. Jedną z nich z pewnością może być rozwiązanie swoich problemów prawnych. W ramach promocji Her Loss, płyty nagranej wspólnie z 21 Savagem, udzielił serii fałszywych wywiadów i występów. Jednym z nich było między innymi pojawienie się na okładce Vouge’a. Zabieg ten jednak tak bardzo nie spodobał się właścicielom magazynu, że raperzy zostali pozwani o naruszenie praw autorskich. Condé Nast Publications, a więc właściciele Vouge’a, wycenili straty wizerunkowe na 4 miliony dolarów (lub trzykrotną wysokość zysków z albumu i magazynu). Trudno, żeby raperzy sprawę wygrali, ale patrząc na zasądzoną kwotę to raczej dla Drake’a pieniądze na przysłowiowe „waciki”.

Drake podzielił się fragmentem swojego Spotify Wrapped, który przedstawia najczęściej słuchanego przez niego artystę. Zastanawia natomiast czas, jaki spędził na słuchaniu jego utworów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →