Drake lepszy niż The Beatles!


10 lipca 2018

Podziel się newsem:

Raper pobił ich rekord z 1964 roku!

Nowy album Drake’a od dnia premiery rządzi w internetach, a teraz podbił również prestiżową listę Billboard Hot 100 i pobił… rekord The Beatles, których 5 kawałków pojawiło się jednocześnie w zestawieniu w 1964 roku.

Od tego czasu nikomu nie udało się dokonać tego samego, co Brytyjczycy. Aż w końcu pojawił się Drake, wypuścił album „Scorpion” i „zmonopolizował” Billboard Hot 100 – aż 7 jego kawałków znalazło się w pierwszej dziesiątce z utworem „Nice For That” na szczycie! Poza tym w zestawieniu pojawiły się utwory „Nonstop”, “God’s Plan”,  “In My Feelings”, “I’m Upset”, “Emotionless” i “Don’t Matter To Me”.

Ale to nie koniec sukcesów Drake’a. Albumy z płyty „Scorpion” osiągnęły ponad miliard wyświetleń w ciągu tygodnia od daty premiery, a w niecałe 24 godziny po premierze „Scorpion” zyskał status Platynowej Płyty w USA. Brawo Drake!

Raper pobił ich rekord z 1964 roku! Nowy album Drake’a od dnia premiery rządzi w internetach, a teraz podbił również prestiżową listę Billboard Hot 100 i pobił… rekord The Beatles, których 5 kawałków pojawiło się jednocześnie w zestawieniu w 1964 roku. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →