Drake jako pierwszy zgarnął… 50 miliardów!


09 sierpnia 2018

Podziel się newsem:

Raper ma na koncie kolejny rekord! Drake jest po prostu „simply the best!”

Drake to numer 1 pod wieloma względami. Przykłady?

Jego najnowsza płyta „Scorpion” po raz pierwszy w historii muzyki osiągnęła miliard streamów w zaledwie 1 tydzień po premierze. Po drugie – jego krążek od 5 tygodni znajduje się w zestawieniu Billboardu. A na dokładkę raper parę tygodni temu pobił rekord samych Beatlesów umieszczając aż 7 utworów w pierwszej dziesiątce listy Billboard Hot 100.

Ostatnio do listy rekordów Drake dołączył kolejny sukces zgarniając… 50 miliardów! Ale spokojnie, tym razem nie chodzi dolary, ale (nie mniej wartościowe) streamy! Jak poinformował management rapera, Drake jako pierwszy artysta na świecie ma na swoim koncie 50 miliardów odsłuchów swoich kawałków. Czyli średnio każdy żyjący na świecie człowiek przesłuchał Drake’a przynajmniej 6 x. Amazing!

To co, odpalamy Drake’a i dobijamy do setki, c’nie?

Drake, po prostu jesteś SIMPLY THE BEST! <3

Raper ma na koncie kolejny rekord! Drake jest po prostu „simply the best!” Drake to numer 1 pod wieloma względami. Przykłady? Jego najnowsza płyta „Scorpion” po raz pierwszy w historii muzyki osiągnęła miliard streamów w zaledwie 1 tydzień po premierze. Po drugie – jego krążek od 5 tygodni znajduje się w zestawieniu Billboardu. A na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →