kadr z klipu do utworu „Sticky" Drake'a

Drake przerobił kolekcję pierścionków zaręczynowych na diamentowy naszyjnik. Było ich aż 42


19 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Drake we współpracy z jubilerem Alexem Mossem przerobił wszystkie pierścionki zaręczynowe, które kupił w swoim życiu. W ten sposób powstał naszyjnik z diamentami.

Zdecydowany na zaręczyny… 42 razy

Okazuje się, że przydomek „Certified Lover Boy”, który Drake wykorzystał do zatytułowania swojego szóstego albumu, nie wziął się znikąd. Raper we współpracy z projektantem biżuterii Alexem Mossem zdecydował się na stworzenie diamentowego naszyjnika. Kamienie pochodziły ze wszystkich pierścionków zaręczynowych, które Drizzy kupił w swoim życiu. Sam pomysł wydaje się dość ciekawy, jednak najciekawsza jest w nim liczba kamieni szlachetnych, które składają się na naszyjnik. Tym bardziej że każdy z nich pochodzi z jednego pierścionka zaręczynowego.

Naszyjnik o łącznej masie 351,38 karatów nosi nazwę Previous Engagements (tłum. poprzednie zaręczyny). Składają się na niego… 42 pierścionki. Patrząc na to, że Drake ma 36 lat, a na diamentowe pierścionki stać go prawdopodobnie od plus/minus 20 lat, Kanadyjczyk rozważał oświadczyny częściej niż dwa razy do roku. Chyba, że biżuterię kupił na zapas, z myślą o zapytanie o rękę w przyszłości – i to zdecydowanie więcej niż jedną osobę. Tak czy owak, trzeba przyznać, że muzyk ma rozmach. Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda rzeczony naszyjnik:

Naszyjnik powstały z pierścionków zaręczynowych Drake’a

Ile muzyki słucha Drake?

Drake podzielił się niedawno wynikami muzycznego zestawienia Spotify. Wynika z niego, że najczęściej słuchanym przez Kanadyjczyka artystą był 2Pac. Nie wzbudziłoby to żadnej kontrowersji, gdyby nie fakt, że poniżej wyświetla się także liczba minut, którą spędził na słuchaniu legendarnego rapera. 246 minut, delikatnie rzecz ujmując, nie jest imponującym wynikiem. Niewiele ponad 4 godziny nie wystarcza nawet na dwukrotne przesłuchanie w całości All Eyez On Me. W tym miejscu rodzi się pytanie: czy Drake w ogóle słucha muzyki? Być może korzysta częściej z innej platformy streamingowej, jednak w takim razie dlaczego chwali się akurat Spotify Wrapped?

Drake we współpracy z jubilerem Alexem Mossem przerobił wszystkie pierścionki zaręczynowe, które kupił w swoim życiu. W ten sposób powstał naszyjnik z diamentami. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →