Amerykański raper J.I.D po raz pierwszy w Polsce


09 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Po amerykańskiej trasie z Logicem młody raper J.I.D z kolektywu Spillage Village rozpocznie swoją samodzielną, europejską trasę. 19 grudnia będzie można go zobaczyć w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły.

J.I.D wychował się w Atlancie i studiował na Uniwersytecie Hampton. Jego współlokatorami na studiach byli dwaj członkowie Earthgangu Doctur Dot i Johnny Venus. Wspólnie z Earthgangiem, Hollywood JB i JordxnBryant, w 2010 roku J.I.D utworzył kolektyw Spillage Village. Obecnie do Spillage Village należą również Mereba, 6LACK i Lute.

J.I.D zwrócił na siebie uwagę J. Cole’a i w 2017 roku podpisał on kontrakt z labelem rapera – Dreamville Records. Nakładem tej wytwórni w marcu 2017 roku ukazała się jego debiutancka płyta studyjna – The Never Story.

Po serii koncertów na całym świecie J.I.D powrócił w listopadzie 2018 roku ze swoim drugim albumem studyjnym – DiCaprio 2. Krążek promują single 151 Rum i Off Deez z J. Colem. 

Wśród swoich inspiracji artysta wymienia takich wykonawców jak Wu-Tang Clan, Gucci Mane, Jay-Z i Arctic Monkeys. Raper kładzie wielki nacisk na teksty – w swojej twórczości porusza on takie tematy jak zdrowie psychiczne, równouprawnienie kobiet, uzależnienie od narkotyków, kultura afroamerykańska i polityka.

J.I.D w Polsce – bilety

Po zakończeniu amerykańskiej trasy z Logicem, raper rozpocznie swoje samodzielne tournée po Europie, które obejmie także Polskę. Koncert odbędzie się 19 grudnia w warszawskiej Proximie i będzie to pierwsza wizyta Amerykanina w naszym kraju.

W sprzedaży są już dostępne wejściówki na to wydarzenie. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

J.I.D. - Proxima, Warszawa | 19.12.2019

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.