fot. Theo Wargo/Getty Images

JID promuje “Madden NFL 22” singlem “Ambassel”


01 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

JID, pochodzący z Atlanty raper, pojawił się na soundtracku do Madden NFL 22. Gra ukazała się w sierpniu tego roku, jednak dopiero teraz ruszyła promocja jego ścieżki dźwiękowej. Na oficjalnym kanale reprezentanta Spillage Village pojawił się teledysk do utworu Ambassel.

JID na soundtracku do Madden NFL 22

Teledysk do Ambassel to jedynie fragment całego utworu. Zawodnik Dreamville wystąpił w klipie w barwach lokalnej drużyny – Atlanta Falcons, która jest obecna w NFL od 1966 roku. Stadion drużyny to Mercedes Benz Stadium – dokładnie ten sam, który wynajął Kanye West, by pracować nad Dondą.

JID – Ambassel

Plejada gwiazd na Madden NFL 22 Soundtrack

Oficjalna ścieżka dźwiękowa do gry Madden NFL 22 została urozmaicona o duże nazwiska w świecie muzycznym. Na soundtracku do najnowszej odsłony Madden NFL (oprócz JID) pojawili się chociażby Swae Lee i Jack Harlow, Moneybagg Yo czy Morray. Album składa się z jedenastu utworów, a zapowiada go specjalnie nakręcone wideo Madden 22 Soundtrack dostępne na oficjalnym kanale wytwórni Interscope Records.

Madden 22 Soundtrack – Swae Lee, MoneyBagg Yo, JID

Madden NFL to bardzo prężnie działająca marka

Najnowsze Madden NFL 22 pojawiło się na rynku w sierpniu tego roku. Gra zadebiutowała na konsolach nowej i starej generacji oraz komputerach stacjonarnych. Marka Madden NFL, a wcześniej John Madden Football, istnieje od 1988 roku. To seria gier komputerowych, w której gracz wciela się w zawodników ligi NFL. Choć w Polsce produktem dominującym od EA Sports jest piłkarska FIFA, w Stanach Zjednoczonych gra wideo o futbolu amerykańskim cieszy się dużą popularnością. Podobnie jak w przypadku najnowszej odsłony FIFY, EA Sports postawiło na współpracę z raperami, by promować najnowszy produkt.

Zobacz: Bedoes został ambasadorem gry FIFA 22 od EA Sports

W przypadku piłkarskiej gry wideo, na oficjalnym soundtracku pojawiła się m.in. Little Simz, natomiast polskim ambasadorem marki został Bedoes. Bydgoszczanin rozpoczął nawet serię gameplay’ów, w których staje w piłkarskie szranki z ludźmi ze świata rapu lub sportu.

Madden NFL 22 Soundtrack – odsłuch

JID, pochodzący z Atlanty raper, pojawił się na soundtracku do Madden NFL 22. Gra ukazała się w sierpniu tego roku, jednak dopiero teraz ruszyła promocja jego ścieżki dźwiękowej. Na oficjalnym kanale reprezentanta Spillage Village pojawił się teledysk do utworu Ambassel. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →