materiały promocyjne

CLOUT Festival 2.0 powraca z potężnymi ogłoszeniami line-upu


08 marca 2023

Podziel się newsem:

CLOUT Festival 2.0 prezentuje pierwsze ogłosznia line-upu i trzeba przyznać, że startują z wysokiego C. Na czele stawki ogłoszonych artystów jest Lil Uzi Vert.

Największe gwiazdy amerykańskiej sceny odwiedzą Polskę

Koło takich ogłoszeń nie można przejść obojętnie. Gdy wydawało się, że ciężko będzie pobić zeszłoroczny line-up CLOUT Festivalu, organizatorzy już pierwszą pulą ogłoszeń pokazują, że są w stanie to zrobić. Między 8 a 9 lipca na Stadionie Legii Warszawa przy Łazienkowskiej wystąpią w Polsce największe gwiazdy amerykańskiego rapu. Stawkę otwiera Lil Uzi Vert. Autor dwukrotnie platynowego albumu LUV is Rage 2, który wyniósł go na absolutne szczyty popularności. Vert przyjedzie do Polski promować swoją nadchodzącą płytę, która ma ukazać się w najbliższych miesiącach. Oprócz niego w line-upie znalazło się trzy naprawdę duże ksywy: J.I.D, autor jednej z najlepiej ocenianych płyt zeszłego roku The Forever Story, Yeat, jeden z najbardziej rozchwytywanych raperów młodego pokolenia w USA, a także NLE Choppa, o którym dużo mówiło się ostatnio w kontekście jego gościnnej zwrotki na nowej płycie Malika Montany. To jednak nie koniec.

Lil Uzi Vert – XO Tour Llif3

Młode wilki na CLOUT Festival

CLOUT Festival to nie tylko wielkie gwiazdy w line-upie. To także okazja, by usłyszeć artystów, którzy mają potencjał, by stać się nimi w najbliższych latach. Pośród dotychczasowo ogłoszonych znalazł się Lil Gnar, protegowany legendarnego Chief Keefa, THOUXANBANFAUNI, czyli jeden z prekursorów fali SoundCloud rapu, a także Summer Alone, Brytyjczyk, który w swojej karierze produkował bity między innymi dla Trippiego Redda czy Famous Dexa. Kto wie? Może o którymś z nich już w przyszłym roku będziemy mogli mówić jako o headlinerze największych imprez?

CLOUT Festival 2.0 prezentuje pierwsze ogłosznia line-upu i trzeba przyznać, że startują z wysokiego C. Na czele stawki ogłoszonych artystów jest Lil Uzi Vert. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →