Kadr z teledysku „Gucci Gang”

Clout Festival 2022 z ostatnim rzutem ogłoszeń. Kto dołącza do imponującego line-upu?


29 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Organizatorzy tegorocznej odsłony Clout Festivalu podzielili się ostatnią porcją ogłoszeń dotyczących line-upu wydarzenia. Kogo już za moment zobaczymy na żywo w Warszawie? Sprawdź!

Jak prezentuje się załoga nadchodzącego festiwalu?

Pierwszym ogłoszeniem Clout Festu był oczywiście główny headliner – w tym roku będzie nim DaBaby. Raper pojawi się w Polsce po raz pierwszy. Później w social mediach stopniowo pojawiały się kolejne ogłoszenia. Na line-up stopniowo złożyli się: duet City Morgue, Ferg, Malik Montana, UnoTheActivist, Maxo Kream, Key Glock, Jack Harlow, Young Multi, White Widow i Gugu Gang (te dwa składy wystąpią wspólnie na jednej scenie), Vkie, Lucki i Fivio Foreign.

Natomiast wczoraj, w ostatnim rzucie ogłoszeń, line-up został domknięty przez Lil Pumpa, DDG, SoFaygo oraz Rusinę, który pojawi się u boku Vkiego.

Clout Festival 2022 – gdzie i kiedy?

Event odbędzie się między 13 a 14 lipca w prestiżowym warszawskim centrum wystawowym EXPO XXI, gdzie na co dzień mają miejsce kongresy i bankiety. Organizatorzy przekonują, że festiwal nie jest wydarzeniem tylko i wyłącznie muzycznym, a także celebracją kultury urban. Oprócz koncertów na wydarzeniu uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnych targach mody i kultury ulicznej.

Kilka poprzednich pul biletów wyczerpało się w błyskawicznym tempie. Na ten moment w serwisie Biletomat.pl i na stronie wydarzenia dostępne są wejściówki COMFORT PASS oraz NORMAL PASS. W ramy pierwszej opcji, oprócz wejściówek na event, zdobędziecie wejście bez kolejki, dostęp do dedykowanego punktu wymiany opasek, miejsce parkingowe, bar bottle service, food corner i wstęp do sanitariatów premium.

Widzimy się w Warszawie!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „CLOUT FESTIVAL PÁBÁBK- DABABY FERG JACK HARLOW -LIL PUMP FIVIO FOREIGN CITY MORGUE -KEY'GLOCK LUCKI SOFAYGO -DDG UNOTHEACTIVIST. MAXOKREAM MONTANA YOUNG MULTI GUGU GANG WHITE WIDOW- VKIE RUSINA”
pełny line-up Clout Festivalu, źródło: Facebook wydarzenia

Przeczytaj także: Cardi B nie dla TikToka. Raperka twierdzi, że jej nowy singiel będzie zupełnie inny

Organizatorzy tegorocznej odsłony Clout Festivalu podzielili się ostatnią porcją ogłoszeń dotyczących line-upu wydarzenia. Kogo już za moment zobaczymy na żywo w Warszawie? Sprawdź! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →