Kadr z teledysku „Gucci Gang”

Clout Festival 2022 z ostatnim rzutem ogłoszeń. Kto dołącza do imponującego line-upu?


29 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Organizatorzy tegorocznej odsłony Clout Festivalu podzielili się ostatnią porcją ogłoszeń dotyczących line-upu wydarzenia. Kogo już za moment zobaczymy na żywo w Warszawie? Sprawdź!

Jak prezentuje się załoga nadchodzącego festiwalu?

Pierwszym ogłoszeniem Clout Festu był oczywiście główny headliner – w tym roku będzie nim DaBaby. Raper pojawi się w Polsce po raz pierwszy. Później w social mediach stopniowo pojawiały się kolejne ogłoszenia. Na line-up stopniowo złożyli się: duet City Morgue, Ferg, Malik Montana, UnoTheActivist, Maxo Kream, Key Glock, Jack Harlow, Young Multi, White Widow i Gugu Gang (te dwa składy wystąpią wspólnie na jednej scenie), Vkie, Lucki i Fivio Foreign.

Natomiast wczoraj, w ostatnim rzucie ogłoszeń, line-up został domknięty przez Lil Pumpa, DDG, SoFaygo oraz Rusinę, który pojawi się u boku Vkiego.

Clout Festival 2022 – gdzie i kiedy?

Event odbędzie się między 13 a 14 lipca w prestiżowym warszawskim centrum wystawowym EXPO XXI, gdzie na co dzień mają miejsce kongresy i bankiety. Organizatorzy przekonują, że festiwal nie jest wydarzeniem tylko i wyłącznie muzycznym, a także celebracją kultury urban. Oprócz koncertów na wydarzeniu uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnych targach mody i kultury ulicznej.

Kilka poprzednich pul biletów wyczerpało się w błyskawicznym tempie. Na ten moment w serwisie Biletomat.pl i na stronie wydarzenia dostępne są wejściówki COMFORT PASS oraz NORMAL PASS. W ramy pierwszej opcji, oprócz wejściówek na event, zdobędziecie wejście bez kolejki, dostęp do dedykowanego punktu wymiany opasek, miejsce parkingowe, bar bottle service, food corner i wstęp do sanitariatów premium.

Widzimy się w Warszawie!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „CLOUT FESTIVAL PÁBÁBK- DABABY FERG JACK HARLOW -LIL PUMP FIVIO FOREIGN CITY MORGUE -KEY'GLOCK LUCKI SOFAYGO -DDG UNOTHEACTIVIST. MAXOKREAM MONTANA YOUNG MULTI GUGU GANG WHITE WIDOW- VKIE RUSINA”
pełny line-up Clout Festivalu, źródło: Facebook wydarzenia

Przeczytaj także: Cardi B nie dla TikToka. Raperka twierdzi, że jej nowy singiel będzie zupełnie inny

Organizatorzy tegorocznej odsłony Clout Festivalu podzielili się ostatnią porcją ogłoszeń dotyczących line-upu wydarzenia. Kogo już za moment zobaczymy na żywo w Warszawie? Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Kup bilet na CLOUT FESTIVAL 2022!

Biletomat.pl
395 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →