kadr z teledysku "I Like It"

Cardi B nie dla TikToka. Raperka twierdzi, że jej nowy singiel będzie zupełnie inny


29 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Za kilka dni w sieci zadebiutuje najnowszy singiel Cardi B. Raperka twierdzi, że na przekór odbiorcom jej nowy utwór nie będzie nadawać się na TikToka.

Cardi B z singlem, który nie nadaje się na TikToka

W ten piątek ukaże się najnowszy utwór Cardi B zatytułowany Hot Shit. Jak już wiadomo, obok raperki wystąpią również Kanye West oraz Lil Durk. W przeciwieństwie do poprzednich singli tym razem piosenka ukaże się bez teledysku. Jak podaje rap-up.com, podczas ostatniego live’a na Instagramie nowojorska nawijaczka stwierdziła, że wspomniana piosenka nie została stworzona pod TikToka. Cardi sądzi, że nadchodząca premiera uciszy jej krytyków.

Zobacz: Cardi B pobiła kolejny rekord albumem Invasion Of Privacy – każda z piosenek pokryła się platyną

Wciąż mówicie, że nagrywam na TikToku i to, i tamto. A to zdecydowanie nie jest kawałek tego rodzaju. Hot Shit jest dobrą zabawą i po prostu świetną piosenką. Jest męska, doskonała do klubów

– powiedziała.

Cardi B feat. Megan Thee Stallion – WAP

Jednocześnie autorka Invasion Of Privacy zapewnia, że zbliżający się singiel rzuci nowe światło na jej twórczość. Raperka nie kryje ekscytacji i sądzi, że przychodzi z czymś, co całkowicie zaprzeczy oczekiwaniom jej odbiorców.

Przeczytaj także: DJ Snake, Selena Gomez, Cardi B i Ozuna w najbardziej epickim kawałku na świecie!

Ten kawałek jest niesamowity. Kocham go. Czuję, że to jest coś, czego jeszcze nie słyszeliście ode mnie. Mam wrażenie, że ludzie oczekują ode mnie dużo puszczalstwa i bla, bla, bla

– zapewniała Cardi.

Za kilka dni w sieci zadebiutuje najnowszy singiel Cardi B. Raperka twierdzi, że na przekór odbiorcom jej nowy utwór nie będzie nadawać się na TikToka. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →