DJ Snake, Selena Gomez, Cardi B i Ozuna w najbardziej epickim kawałku na świecie!


20 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Już 28 września premiera klipu “Taki Taki”.

Szykuje się kolejna muzyczna kolaboracja, która ma szansę zakończyć się wielkim sukcesem! DJ Snake do współpracy przy swoim najnowszym kawałku zaprosił dwie cieszące się ogromną popularnością panie – Selenę Gomez i Cardi B. Jakby tego było mało, w utworze “Taki Taki” udzielać się będzie również Ozuna.

Taka przebojowa czwórka to przepis na gwarantowany HIT? Tak przynajmniej uważa sam DJ Snake, który wszem i wobec ogłosił na Instagramie, że jego najnowszy singiel będzie po prostu… “najbardziej epickim kawałkiem na świecie”!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

TAKI TAKI. SEPT 28. @selenagomez @iamcardib @ozuna ?

Post udostępniony przez djsnake (@djsnake)

Co DJ Snake, Selena Gomez, Cardi B i Ozuna razem zmajstrują? Tego dowiemy się już za tydzień! Premiera singla “Taki Taki” została zaplanowana na 28 września. No to czekamy na epicką nutę. ;)

Już 28 września premiera klipu “Taki Taki”. Szykuje się kolejna muzyczna kolaboracja, która ma szansę zakończyć się wielkim sukcesem! DJ Snake do współpracy przy swoim najnowszym kawałku zaprosił dwie cieszące się ogromną popularnością panie – Selenę Gomez i Cardi B. Jakby tego było mało, w utworze “Taki Taki” udzielać się będzie również Ozuna. Zobacz także Co […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →