fot. Arturo Holmes/Getty Images for Whipshots

Cardi B łączy siły z Kay Flockiem w nowym drillowym numerze


15 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Pochodząca z Bronxu Cardi B łączy siły ze wschodzącą gwiazdą tej części Nowego Jorku w elektryzującym kawałku Shake It. Sprawdź!

Kay Flock – Shake It feat. Cardi B, Dougie B & Bory300

Teledysk jest autorstwa Jochi Saca. Bit do kawałka wyprodukował Elias Beats i zawiera on sampel z tracka Banaza (Belly Dancer) Akona.

Piosenka była wcześniej teasowana w programie Sidetalk NYC. Do sieci trafił krótki klip przedstawiający Cardi rapującą swoje wersy w otoczeniu rozentuzjazmowanego tłumu.

Shout out dla pier*olonego Bronxu. Wszyscy śmiejecie się z tej dzielnicy, więc pozwólcie mi coś powiedzieć: twórcy z Bronxu zgarniają teraz wszystkie wyświetlenia, pokonują was wszystkich na Youtubie, koniec.

Po oficjalnej premierze tytułowego tracka raperka ponownie przejęła social media, by chwalić artystów z Bronxu.

Ale w tym momencie Bronx jest naprawdę na topie. Więc shout out dla wszystkich drillowych raperów. Naprawdę ustawiacie tę dzielnicę jak nigdy wcześniej.

Kay Flock w przeciągu ostatniego roku konsekwentnie budował swój fanbase. Zabezpieczył swoją karierę viralowym hitem Is Ya Ready. Jednakże obecnie przebywa za kratkami z zarzutem zabójstwa. Magazyn The Daily News podaje, że raper jest oskarżony o zamordowanie Oscara Hernandeza. Policja utrzymuje, że wdał się w kłótnię z Hernandezem i postrzelił go w szyję. Wierzy się, że ta sprawa ma związek z działalnością gangu Thirdside Gang z Bronxu.

Przeczytaj także: Cardi B pobiła kolejny rekord albumem Invasion Of Privacy – każda z piosenek pokryła się platyną

Pochodząca z Bronxu Cardi B łączy siły ze wschodzącą gwiazdą tej części Nowego Jorku w elektryzującym kawałku Shake It. Sprawdź! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →