kadr z teledysku do utworu „Clout”

Krokodyla dał jej luby. Cardi B zaszła za skórę aktywistom


16 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Małżeństwo Cardi B i Offseta jest usłane różami, ale i krokodylami. Ta część nie podoba się organizacji PETA.

Prezent z krokodyla

„Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby” – mówiła w Zemście Klara, choć jak się okazuje, mogłaby też raperka Cardi B. Jej wybranek to jednak nie tchórzliwy Papkin, ale zakochany w niej po uszy Offset, który wykonał zadanie. Raper z Migos wręczył partnerce ekstrawagancki prezent na 31. urodziny, który miał być dowodem jego miłości. Cardi B otrzymała od niego torby Birkin ze skóry krokodyla o wartości setek tysięcy dolarów. Zdjęciami podzieliła się na swojej relacji, gdzie widać było również dom ustrojony płatkami róż i balonami.

„Dziękuję bardzo kochanie, zawsze mnie wspierasz. Kocham twoją skórę, twarz, ciało, kostki, dusze, serce, pierdy, wiarę, talent” – napisała Cardi na swoim Instagramie. Jej mąż wielokrotnie dzielił się równie pozytywnymi komplementami w mediach społecznościowych. „Odkąd cię poznałem, stałem się lepszym mężczyzną, mogę na ciebie liczyć i ufać bez względu na wszystko. Mam farta mając przy sobie lojalną, silną kobietę” – mówił Offset w ich szóstą rocznicę ślubu. Słodko? To jedynie namiastka tego, jakimi czułościami wymienia się para, ale media skupiły się tym razem na krokodylej aferze.

PETA przeciwko Offsetowi i Cardi B

Medialne okazywanie uczuć może wiązać się z reakcją odbiorców. Tym razem zainterweniowała organizacja działająca na rzecz praw zwierząt, PETA. W oświadczeniu pisze:

„Zamiast wykorzystać swoje bogactwo i wpływy w dobrym celu, Offset zdecydował się wpompować setki tysięcy dolarów w makabryczny, brutalny przemysł, który poddaje krokodyle elektrowstrząsom, wpycha im w głowy metalowe pręty, próbując rozerwać im mózgi, i okalecza je, gdy… wciąż żyją”. „PETA przypomina wszystkim, że ludzie, którzy nadal wydają pieniądze na szafę pełną części ciał martwych zwierząt, albo nie mają o tym pojęcia, albo po prostu nie przejmują się skrajnym okrucieństwem, które dopuszczają się – po prostu nie są tego warte” – czytamy. Ani raper, ani Cardi B nie odnieśli się do krytyki.

kadr z teledysku Cardi B

Małżeństwo Cardi B i Offseta jest usłane różami, ale i krokodylami. Ta część nie podoba się organizacji PETA. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Prezent z krokodyla „Jeśli nie chcesz mojej […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →